SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tworzenie diety na redukcję

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

65

Wzrost

178

Staż treningowy

pół roku

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Bieganie,piłka nożna,ćwiczenia

Stan zdrowia

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
Witam tworzę dietę na redukcję. Moim celem i tej diety jest spalić tłuszczyk z brzucha. Bardzo dużo czytam na te tematy lecz mam problem z ułożeniem dla sb właściwej diety. Mianowicie : Jakie produkty odjąć żeby ten tłuszczyk ograniczyć jeszcze bardziej a jakie dodać do tej diety żeby na barć jednocześnie troszeczkę masy mięśniowej bo dalej będę ćwiczyć i bez tego nie ruszę się z miejsca.Biegam robię brzuszki po ćwiczeniach siłowych ABS II.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
Więc przeczytawszy to co jest o dietach ustaliłem mniej więcej coś takiego :http://img706.imageshack.us/img706/302/beztytuu2jk.png  przejdź na stronę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
Ok utworzyłem jak ją wrzucić abyście widzieli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wklej zrzut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jest tam cos typu 'wygeneruj zrzut' czy jakos tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
Ok zrobie tak :Śniadanie:Jaja kurze - JEDNO średnie jajko (60g) + Danio jagoda - Danone Śniadanie II:Szynka wiejska+Chleb żytni jasny obiad:Ryż biały+Ziemniaki, średnie Obiad II:Kiełbasa domowa+Chleb żytni jasny Następny:Jaja kurze całe+Makaron dwujajeczny Kolacja:Ser Królewski - Sierpc+Bułki pszenne zwykłe
Teraz kaloria obliczyło mi że mam 3006 a według tego co ułożyłem mam 2736
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
chyba sobie zarty robisz ?

to co napisales to nieporozumienie chyba ze celem zwiekszenie obwodu w pasie, na pieczywie nie bazuj a tym bardziej na bialym , takie rzeczy jak danio czy kielbasy rowniez sie nie nadaja jako baza wyjsciowa bo jak od czasu do czasu zjesz oczywiscie nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
A na jakich elementach kłaść nacisk? A co z ryżem i makaronem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
Czym mam zastąpić chleb i kiełbasę w szkole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta na rzeźbę

Następny temat

Gram w piłkę nożną ale chcę trenować na siłowni i nabrać na masie co robić ?

WHEY premium