SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja chwila prawdy III

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
hehe znamy sie Dibo, co tam slychac, nie zdalem BO, kibluje rok, jak forma??
u mnie jak widzisz

Zmieniony przez - Kazziu w dniu 2007-10-06 23:27:36

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
pare stron wcześniej zarzuciłem foty z tym że odrabiam spadki po krótkiej pracy za granicą, która trochę mnie wychudziła, ale odrabiam straty jak mogę narazie waga 95 a docelowa ok 105 przy moim wzroście chyba wystarczy, a szkoła szkoda gadać ale jakoś się trzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
dibo rozumiem to .. wiem jak ciezko pogodzic studia z silka a najgorszy jest stress ktory doslownie zjada miesnie...

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
świetnie wygladasz, wiesz po uczelni to nie pasuje chodzic bez podkoszulki ale i tak widzialem ze jest konkret, musimy jakoś trzymać poziom w tej szkole pełnej panów z teczkami

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no proste.
Chlopaki ktos musi dymac te bogate paniusie.
Przeciez nie okularniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
...

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
he he stykniemy się to pogadamy, a ze stresem masz racje naprawdę daje się we znaki, ale szczerze to już takie mam nastawienie do tej szkoły że bardziej przejmuję się tym że nie dokończę serii niż jakimś egzaminem

P.S zawsze widziałem że kawał z Ciebie chłopa ale nie wiedziałem że aż tak wielki!!!

Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2007-10-06 23:41:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Dobra dibo to do lutego, wyskoczymy sobie na siłke obok wspólnie :) nie wiem czy tu mozna tak spamowac.... dobranoc wszystkim, jeszcze tylko maly pron i nyny
ps. szczyt formy i mam nadzieje ze nie ostatni...

Zmieniony przez - Kazziu w dniu 2007-10-06 23:44:14

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
Kaziu szacun...pięknie to wygląda...i nie zapomnij kto dał Ci 100-ego soga

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
Pare miechow mnie nie było a tu prosze jak chlopaczki mase robia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanazolin depot 50(stanozolol 10ml)

Następny temat

jak poznac t3 ze nie podrobka

WHEY premium