SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tussipect do Thermo Speed Extreme?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 487
jak w temacie. gdy skoncze cykl masowy zamierza zacząć małą wycinkę i chciałbym wiedzieć czy to będzie dobre połączenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no nie wiem. uwazam ze 2-3 tabsy tussi na raz to za malo. podalem 4-5-6

wiecej takich wypowiedzi i bedzie ban
eot

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=TSE Tussi 
na nastepny raz wyszukiwarka

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Jeśli znasz się w temacie to wg mnie ok. połączenie, za nie wielką kasę powinno być dobrze. Ale na tussi można sobie krzywdę zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 487
Krzywdę-dokładniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
zdna krzywde. to dobre polaczenie. wez na raz 4-5-6 tabletek i bedzie OK. w porownaniu z naturalnymi alkaloidami mahuang syntetyczne jednak mocniej kopia i termogeneza tez jakby mocniejsza

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
to zalezy czy mocniej kopie
rozne sa opinie

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
civic czy ty jesteś pewny tego co mówisz?! W jednym tabsie masz chyba 15mg efki x6 90mg, a niektórych już wykręca po 20mg. Jeśli dobrze myślę to już po paru tabsach móglby miec nieprzyjemnie, ale pewny nie jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3983 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51058
Startuj ostrożnie, na początek 1-2 tussi. Jeśli czujesz, że ciśnienie tylko lekko zwiększone możesz zwiększać dawkę. Ilość tabsów sam se ustalisz ile ci potrzeba. Musisz poznać swój organizm, po prostu czy serce da radę. ;) Dobrą rzeczą jest pulsomter, żeby się nie zagotować na aerobach, jak cie poniesie nadmiar energii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
imo
Dojdz do dawki łaczonej :
3x3 Tussi
3x2 TSE

Razem połączysz i powinienes byc zadowolony. Nie musisz czuć pobudzenia bo tu nie o to chodzi org sie zaadaptuje ważne ze w org zachodza procesy Pozdr

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Ja brałem
3x2 TSE
3x2 Tussi

jest ok
mozna 3x3 Tussi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
można nawet i wiecej tylko pytanie brzmi po co?

****************************

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass XXL Treca + carbo %-)

Następny temat

Przewoz w bagazu odzywek do innego kraju-legalne??

WHEY premium