SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tusipect-przed spotkaniem z.....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3782
Eeeee Włochacz trochę więcej szczegółów. No to że słuchacie tej samej muzy to spoko ale podejrzewam ze takich osób w Polsce jest co najmniej kilka tysięcy.... MOze byś napisał jak to na prawde było i czym się skończyło......

!!! " NO PAIN NO GAME" !!!

!!! " NO PAIN NO GAME" !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
No to teraz możesz zastosować jeden z najstarszych chwytów:
"Wpadniesz do mnie na kawę, mam dobre płyty- ostatnio kupiłem singla..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3545
Wlochacz. Twoja przygoda z ta laska bardzo mnie zainteresowala. Codziennie jak wracam ze szkoly do domu to zamiast ogladac Klan wchodze na forum i z ciekawoscia czytam o waszym spotkaniu. Tylko nie koncz tej przygody za szybko bo bedzie nudno.

co cialo mialo nie zapomnialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Włochacz ,weź tusipect na pewno nie zaszkodzi na następne spotkanie czy coś . Ja się czuje bardziej pewny po Eferydynie a co się z tym wiąże lepsza bajera itp itd. Ale walnięcie 2 piwek jest chyba lepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o stosunki międzyludzkie eheh . Ja sobie wziąłem np przed Egzaminem na PJ 2 Thermy i poszło za***iście tylko że się troszeczkę noga trzęsła ale to na pewno z podenerwowania eheh. Włochacz żebyś ty się przypadkiem w tej pannie nie zakochał bo to najgorsze , zaproś ją do domq jak nikogo nie będzie póść muze i dajesz ale najpierw pokaż jej biceps bo masz kozacki jak na 17 latka . Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Albo zastosój mój stary sposób ,skutkuje nawet na ślicznych panienkach.
Mam 2 bilety do kina jeden dla mnie drugi dla mojej siostry tylko że moja siostra nie może iść czy nie chciałabyś ze mną iść(jak nie masz siostry to brat qzyn ,qzynka). Tylko kup bilet jak ci da odpowiedź na 100% smoq . Albo godzinkę przed randką hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2054
Włochacz, widzę że minęły prawie 2 lata. Napisz jak Wam się ułożyło przez ten czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
heh pamiętam ten fajny poscik wesoły temat... wielu gości juz tu nie ma :( szkoda :(

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
hehe
to kiedys tu były takie tematy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2201
bez jaj panowie... smieszy mnie to, mozna byc niesmialym, ale trzeba sie przelamac... moja panna na poczatku taka byla, teraz jestem z nia juz 13 miesiecy i jest calkiem inna, nie do poznania ;)

ciezka sprawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3953
Włochacz pewnie się już dzieci dorobił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko kretyna jedzenie ,,,

Następny temat

do Specjalistów

WHEY premium