SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turniej w Łodzi :(

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
http://sport.onet.pl/1214682,wiadomosci.html

[*]

Zmieniony przez - karotka2 w dniu 2005-12-18 20:56:13

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Beznadziejna sprawa z tym naglośnieniem tego wszystkiego.
Mam tak jak Gochan. Nie ma winnych a cierpieć będzie wielu

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
"Przy lekkim uderzeniu sportowiec przewrócił się i stracił świadomość."

pytanie czy lekkie uderzenie czy kopniecie bo pismaki zawsze przekrecaja;/
i gdzie konktretnie dostal
Slysalem o przypadku ze chlopak mial nienaturalnie cienka kosc czaszki dostal mawasa lekko w sumie mawasa i umarl moze i w tym przypadku bylo cos takiego?

powods jakis musial byc nie umiera sie od tak


i tu mi sie nasuwa jedna mysl : kazdy zawodnik powinien miec przeprowadzane specjalistyczne badania nie znam sie na tym ale napewno nie powinno sie ograniczac do badania cisnienia i pytania:"cos dolega?"


... [*]

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Uderzenie ręczne.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Byles tam Gizmo?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Nie. I jestem za to niezwykle wdzięczny siłom wyższym. Rozmawiałem z osobą, która była przy samym zdarzeniu.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ...

Gizmo on mial problemy ze zrowiem czy cos ? nie rozumiem tego mlody chlopak a tu takie cuda. Wiele osob ukrywa swoje klopoty ze zdrowiem zeby tylko trennowac... Znam kilka takich cudakow ale u nich nie ma az takiego zagrozenia...

Szkoda bo tego typu zdarzenia moga zniechecic wiele ludzi...


[*][*][*][*][*][*][*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Kochani, nic nie wiem, dowiedziałem się o sprawie od Jurasa, on jeszcze od kogoś innego, podzwoniłem po ludziach i mogę powiedzieć tyle co i wy, tzn. że chłopak na klubowym turnieju gwiazdkowym dostał z ręki i zmarł. Nic więcej nie powiem, bo nie zamierzam rozgłaszać fragmentarycznych, niesprawdzonych informacji i przyjmować przypuszczeń za fakty.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 721
[*] Na zawody to trzeba mieć badania lekarskie zrobione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6083
[*] szkoda chlopaka, Czy mial kask na glowie ??

Bylo sobie zycie....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
[*] - Wyrazy współczucia dla rodziny.
Trenowałem w Sirocco parę lat. Dopóki nie będzie rzetelnych informacji, to najlepiej nie spekulować jak było. Są przecież schorzenia których nie wykryją badania lekarskie przeprowadzane przed zawodami.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Te badania lekarskie sa gowno warte. Jak ja przed ostatnimi zawodami robilem to byla akurat kolejka bo to byl poczatek zimy wiec dzieci chorowaly. Wiec zeby duzo czasu nie zeszlo to nawet mi cisnienia nie zmierzyla tylko wpisala 110/60 reszte rubryk wypelnila i ot. Tak to juz jest niestety w naszym kraju. Znal ktos tego goscia?? Doswiadczony byl??

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maści

Następny temat

Prosze o pomoc

WHEY premium