SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol a nadcisnienie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 59
Witam, planuje zrobic swoj pierwszy cykl 16 tygodniowy turanabol+enan ew pozniej krotka decka problem w tym, ze koks podnosi mocno cisnienie, aktualnie moje cisnienie oscyluje w granicy od 120/70 do 140/90 robilem badanie krwi lekarze podejrzewaja wysokie cisnienie na tle nerwicowym, pytanie do „ekspertow” w tej dziedzinie, czy spokojnie moge rozpoczac cykl bez obaw np o wylew czy inne problemy zwiazane z cisnieniem? Czy raczej ryzyko pod tym wzgledem jest za duze aby ryzykowac? Mial ktos podobna sytuacje? Z gory dzieki za pomoc!

Wiek: 23 lata
Micha trzymana typowo pod mase ciala (5/6 posilkow dziennie, liczona gramaturgia) / 4x w tyg treningi na poszczegolne partie ciala, dodatkowo wiadomo gainer, kreatyna, d3-k2 etc.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ankieta:

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html


To ciśnienie miałeś tylko robione w gab med?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 59
1. WIEK: 23
2. WAGA: 75
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 96
-udo: 59
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata z wieloma przerwami
6. DIETA: 4000kcal
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 4x w tyg split
9. CEL CYKLU: masa bez dużej ilosci wody
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: ok 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90
-martwy ciąg:
-przysiad: 120

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=&tid=1201961&fid=14


tak, bylem u rodzinnego lekarza ( mieszkam w UK) skierował mnie na badania krwi z podejrzeniem wysokiego ciśnienia na tle nerwowym, chociaż według niego, moje ciśnienie nie zalicza nie do bardzo złego aby przepisać mi tabletki na nadciśnienie, aktualnie przez pandemie nie jestem w stanie pojsc do przychodni aby dowiedzieć nie więcej na temat działań.



Zmieniony przez - raszki w dniu 19/04/2020 21:43:20

Zmieniony przez - raszki w dniu 19/04/2020 21:43:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Ciśnienie masz w normie , wiec spokojnie możesz działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30838
Nadciśnienie jest jednym z skutkow ubocznych ale nie jest powiedziane ze bedzie dotyczyc kazdego który stosuje doping sporo tutaj zalezy od predyspozycjii.Jedni biora caly czas i nie maja problemow z nadciśnieniem.Jezeli masz predyspozycje to kontroluj sytuacją i badaj ciśnienie.Póki co ciśnienie masz okej.Sam decyduj czy warto czy nie.Sprobowac mozesz a bedziesz obserwował to zdecydujesz czy doping wplywa negatywnie na Twoje ciśnienie czy tez nie.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 59
Dzieki wielkie za kazda pomoc, pare osob straszylo mnie, ze to duze cisnienie jak na moj wiek dlatego wolalem dowiedziec sie jak to wyglada w kwestii cyklu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Duże to tutaj niektórzy maja ale nawet nie badają %)
Obserwuj jak coś to wejdziesz z farmakologia i wyrównasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon + Turanabol?

Następny temat

Cykl masowy po redukcji

WHEY premium