SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tuńczyk? ;/ Pomocy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Hahaha ;D Szprota właśnie jak czytałem o tym zapijaniu wodą od razu pomyślałem o smaku xd. Że dieta też powinna być smaczna, ale jak dla mnie i tak przede wszystkim skuteczna :p hehe dzięki wielkie za pomoc ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
P4tr1ck: młody,ale doświadczony. Ja na LC przygotowuje sobie posiłki,które bardzo mi smakują,a nie oliwa z kielona i gotowe.I moje posiłki są i smaaaczne i efektywne.
Płatki owsiane(zwykłe) to dla mnie poniekąd rarytas

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2011-07-26 14:15:24

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szprota, jak mam czas to też sobie robię niebo w gębie, a że człowiek ciągle w pośpiechu to trzeba oliwę z kieliszka walić i kurczaka wodą zapijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Dziękuje wam za pomoc, wasze rady na pewno mi się przydadzą. Niestety jestem chwilowo bezrobotny, jak pójde na studia i będe dostawał pieniądze to zaczne sobie coś przygotowywać, także prosze o wyrozumiałość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jak pójde na studia i będe dostawał pieniądze to zaczne sobie coś przygotowywać"

haha, chleb z keczupem i serem, jak to bywa na studiach bo studenci głodują . I tak polecisz melanż cały 1 rok i wszystko spanie, kasa na wódkę d***** i zabawę, dopiero potem się ogarniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Tu Cie zaskocze P4tr1ck ;D miałem już tak w liceum ;D w 1 klasie internat, 2-3 klasa na stancji. Wróciłem do domu jak anorektyk ;D mam nadzieje, że już zmądrzałem ;D
Przeżyłem chrzest bojowy ;P Na stancji- kasa do wtorku, reszta tygodnia chleb z pasztetem- tak często bywało ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^ teraz bedzie tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
https://www.sfd.pl/Danie_z_tunczykiem-t457113.html

Mi bardzo smakuje. Znajomym tez. Ryz mozesz usunac i kombinowac jak Ci pasuje dodajac np czosnek.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek przedtreningowy rano

Następny temat

problem z płatkami owsianymi - pomocy !

WHEY premium