SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzustka, wątroba oraz inne organy a środki dopingujące

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 336
Witam szanowne grono serdecznie, jestem nowy na forum ale może już nie taki nowy w bojach zdrowotnych .

Powiedzcie proszę czy środki dopingujące i okoliczne mają negatywny wpływ na wątrobę oraz inne organy jak trzustka, nerki itp

Już śpieszę wyjaśnić, od 2 lat stosuję troszę HTZ oczywiście podkusiło mnie i od około roku jadę na wzmocnionym HTZ czyli 500 mg testosteronu aptecznego tygodniowo, oraz około 500 jm pregnylu tygodniowo, oraz około jedna tabletka symexu podzielone wszystko wg mojego dawkowania w którym samopoczucie jest ok .

Tutaj moje pytanie, które organy wewnętrzne dostają "w kość" z tego tytułu ?
pytam bo chcę poroboć sobie badania jakieś ponad te, które wiem sam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Też jakiś czas temu miałem uczucie jakoby po provi coś w brzuchu sie buntowało ale nic prócz lekko podbitej lipazy nie znalazłem a i to nie wiem czy po tym ona się podniosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Przeniosę Cię do dopingu tam chłopaki poopowiadają swoje historie o zdrowiu
6

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 336
krzykacz
Przeniosę Cię do dopingu tam chłopaki poopowiadają swoje historie o zdrowiu


Dziękuję uprzejmie, liczę na rzeczowe wskazówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Wszystko zależy od dawek soku, tyg/mies/lat bicia, to czego kto i na co jest podatny, chorób przewlekłych czy dziedziczonych które mogą się ujawnić będąc przespieszone przez saa. Każda używka niesie za sobą jakieś konsekwencje, wszystko co i kiedy i w jakim zakresie to już kwestia mocno indywidualna - znam chłopaków co tracili po 2 z 4 płatów wątroby a inni na większych ilościach jeszcze potrafili balować po 3-4dni na week (wiem bo sam z tymi ludźmi bo bramkach się bujałem). Badania pomagają, profilaktyka też. Ale głównie zdrowy rozsądek.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 336
krzykacz
....

Jakie badania kontrolne powinienem zrobić, oprócz oczywistych ?

Biorę 500 tygodniowo apteczne teścia
500 hcg
Oraz jedna tabletka symexu tygodniowo, oczywiście podzielone tak aby grało w opakowaniu co3dni .
Czy powyższe środki szkodzą jakoś wybitnie na wątrobę, trzustke ? Lub inne ważne organy układu trawiennego, o podwyższeniu ciśnienia już wiem i u mnie nie występuje.

Poratujcie kilkoma prostymi zdaniami esencji bo od wędrowania forum i Internetu już mi głowa puchchie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego, dostałeś odpowiedź od Eksperta z dziedzinie zdrowia. Jeżeli chcesz, żeby ktoś Ci napisał na swoim przykładzie to proszę bardzo.... Na nic nie szkodzą, a nawet poprawiają prawie wszystkie wyniki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 336


Tak widzę, że ten kolega jest bardzo w temacie obyty, dlatego chciałem jego troszę "naciągnąć" na rozmowę bardziej rozwiniętą
gdyż w najbliższych dniach zaplanowałem sobie większe badania i chciałbym je dobrze wykorzystać

będę badał:
1. hormony
2. morfologię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wierzysz?:) Nie mam czasu teraz, ale poszukaj w moim temacie "50 lat i sterydy". Szukaj od początku to znajdziesz badania przed, a potem od końca to znajdziesz ostatnie :) W tych pierwszych odrazy masz badania, które warto zrobić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
morfologia + rozmaz
crp
glukoza
lipidogram
jonogram
panel tarczyca
panel nerki
panel trzustka
panel wątroba

test
estro
prolka
(wg zapotrzebowania)

EKG + regularny pomiar ciśnienia
USG kontrolnie

Jaki taki pakiet walniesz 1x rok będziesz miał paełną kontrole nad sobą
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 336
krzykacz
morfologia + rozmaz
crp
glukoza
lipidogram
jonogram
panel tarczyca
panel nerki
panel trzustka
panel wątroba

test
estro
prolka
(wg zapotrzebowania)

EKG + regularny pomiar ciśnienia
USG kontrolnie

Jaki taki pakiet walniesz 1x rok będziesz miał paełną kontrole nad sobą


Najserdeczniej koledze dziękuję za powyższą listę badań.

Mam jeszcze pytanie, czy można się spodziewać jakiegoś negatywnego odzewu po 2 latach stosowania umiarkowanego dopingu ze strony organów wewnętrznych, ze strony którychś organów i na które naj bardzie powinno się przyjrzeć mając na uwadze używanie środków takich jak wspomniałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Sprawa mocno indywidualna ja na saa jestem od ok 25 lat i organy ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kręgosłup

Wiecej