SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzeci Cykl Prop (6 miesięcy)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 234
Witam,
Jestem na redukcji od pół roku, zgubiłem 15kg wagi przy minimalnych (o dziwo) spadkach siłowych. Wszedłem właśnie na mój trzeci cykl. Zdecydowałem się ponownie na propionat z racji tego że na pierwszym cyklu dał mi zadowalający efekt. Planuje ciągnąć bombę jakieś 6 miesięcy pozostając jeszcze przez okres 3 miesięcy na redukcji. Przez ten okres chce posłużyć się propionatem jako antykatabolikiem. Środki już zakupiłem. Po ponad tygodniu na cyklu obserwuje przez ostatnie trzy dni przyrost wagi 0,3kg na dzień mimo ujemnego bilansu kalorycznego (2400 kcal). Prawdopodobnie to estrogen, mimo iż na pierwszym cyklu propa nie miałem z nim problemu to na enanie (drugim cyklu) musiałem z nim walczyć. Wybieram się w przyszłym tygodniu na badania. Jestem w posiadaniu Arimidexu i Tamoxa.
1) Chciałbym zapytać w jaki sposób zwalczyć go tymi środkami?
2)W jakim przedziale trzymać estrogen?
3)Jakie środki dorzucić do Propa? Może jakiś który przeciwdziała amortyzacji (jeśli taki jest)? Jak tak to jaki i jak dawkować? Słyszałem coś o dece i suscie..

Czy może propionat przez 6 miesięcy ma sens, czy lepiej coś dorzucić?

Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 90
Wzrost : 186
Obwód klatki : 120
Obwód ramienia : 44
Obwód talii : 83
Obwód uda : 70
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15-18%
Aktywność w ciągu dnia : praca, siłownia, bieganie
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : Ilość spożywanego białka - okolice 2,5g na kg masy ciała
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Stan zdrowia : wszystko w normie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : cykl pierwszy 1) propionat 100mg e2d przez 3 miesiące; cykl drugi 2)enan przez 6 miesięcy
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wnioski co do e2 wysuwasz słuszne.

1) Chciałbym zapytać w jaki sposób zwalczyć go tymi środkami? - najpierw badania, później dawka. Wystarczy ari.
2)W jakim przedziale trzymać estrogen?- przy redu w widełkach
3)Jakie środki dorzucić do Propa? Może jakiś który przeciwdziała amortyzacji (jeśli taki jest)? Jak tak to jaki i jak dawkować? Słyszałem coś o dece i suscie.. - ktoś Ci jakieś bzdety opowiedział

BTW nie wiem po co sobie z dupy sito robisz bijąc eod (czy ed?) propa i zakładając, że to przez pół roku. Lepiej cypio/enana rozważ.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 234
Dzięki za odpowiedź. Propa jak już wspomniałem mam zakupionego na pół roku. Zastanawiam się tylko nad tym czy warto coś dorzucić dla zmaksymalizowania efektów. Wiem, wiem będzie sito. Rozważam jeszcze 12 tygodni cyklu, odblok, a później 3 miesiące przerwy i kolejne 12 tygodni już na dodatnim bilansie kcal. Tylko czy "3 miesiące" to nie jest za krótki okres pomiędzy cyklami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
186cm, talia 83 ile ty chcesz jeszcze ciąć? Musiał byś zdjęcie wrzucić. Możesz zrobić redu, trochę odpocząć na samym hCG i zerowym bilansie. Po miesiącu wskoczyć na plus i sok. Oszczędzisz sobie nieprzyjemności PCT. Ale równie dobrze lecieć już te założone pól roku jak jakiś dziwnych historii ze zdrowiem nie będzie.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 234
Jestem bardzo zadowolony z redukcji. Zgubiłem sporo w talii, ale niestety zostało trochę fatu i skóry na dolnej części brzucha i odrobiona na boczkach. Za cel obrałem sobie zrzucenie tego. Jak się tego pozbędę to zrobię jak mówisz. Podbije węglę, obniżę białko do 2g na kg masy ciała i odpocznę na zerowym bilansie. Dzięki za pomoc, niedługo wstawię badania estro, testo i prolki.

Aktualnie przez ostatnie 2 tygodnie miałem taki kontrolowany odpoczynek (z racji stagnacji), zakończony refeedem. Dziś już spowrotem wjechało 2100-2200 kcal i zobaczymy co nam waga pokaże w najbliższych tygodniach. :)


Zmieniony przez - papaje w dniu 2020-01-27 22:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 234
A więc tak zrobiłem badania i wszystko przedstawia się w ten sposób:
Estradiol (jedn.tradyc.) 88,32 pg/ml; norma 7,63-42,6
Prolaktyna 552,4 mU/l; norma 98-456

1)Jak dawkować arimidex?
2)Co z prolaktyną? Być może będę miał dostępny Dostinex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Daj dzis cala tabletke i od soboty sytematycznie cwiartke co drugi dzien. W okolicach 13-14.02 powtorz badanie. Bedzie wiadomo czy dodac czy odjac tego arimidexu. Prl spadnie cos na pewno jak spadnie e2, moze sie obedzie bez kabergoliny.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 234
Dzięki Wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 234
Po wzięciu jednej całej tabletki odczułem następnego dni znaczna poprawę samopoczucia i libido. W dodatku 1kg wody spadł odrazu. Zdecydowałem się brać pół tabletki co drugi dzień ze względu na to ze ciężko dzielić mi takie małe tableteczki. Ku mojemu zdziwieniu wszystko wróciło, waga, gorsze samopoczucie i libido spadło. Czy powinienem może wrzucać po 1 tabsie ari co drugi dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94401 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668826
Czyli bierzesz w ciemno??? Bez badań?
Zbijesz za nisko też zaczną się skutki uboczne.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH czy GRHP-6?

Następny temat

Napady zimna

WHEY premium