SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trza się za siebie wziąć.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Siemka, Łukasz. :) 17 lat.

Wzrost: 180cm
Waga: 70kg
"Bajceps": 30 (przestańcie się śmiać :F)


No więc tak. Zaczęły się wakacje chcę się wziąć trochę za siebie. Wiadomo, przybrać na masie, urosnąć, popracować nad sylwetką. (Taki mam opalony, płaski brzuszek a nie widać sześciopaku)

Mój plan jest taki. Lipiec w pracy (lipiec chce zrobić na sucho, przede wszystkim przytyć trochę), będę jadł jedzenie z własnego pojemnika, coś tam będę gotował(chciałbym się dowiedzieć co). Problem jest taki, że nie mam możliwości pójść na siłownie za bardzo (zadupie oddalone od miasta, brak czasu, wiem można swoją prowizorkę zrobić ale znowu brak miejsca) Chcę kupić drążek, pompować, brzuszki robić i tak dalej (po prostu będę robił co mogę) Po tym miesiącu mógłbym kupić coś , kolega poleca mete, nie wiem, nie znam się dlatego tu piszę.
Jeszcze dodam , że z kasą też nie za wesoło, nie bede kupował najlepszej jakosci mięska co dziennie bo po prostu nie stać mnie na to. :)
Możecie się nabijac z tego , z moich koksiarskich wymiarów ale cóż.. każdy kiedyś zaczynał .

Doradźcie coś od siebie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9411
inteligentny ten twój kolega. Po pierwsze żadnych odżywek póki co bo na tym etapie nie ma to sensu a już na pewno nie meta która wcale nie jest odżywką. Z odżywek na początek ewentualnie do uzupełnienia diety jakieś białko, gainer w zależności od celu. No i przede wszystkim właśnie dieta. U mnie też nie za wesoło z kasą ale jak się trochę pokombinuje to można z niskiego budżetu też coś zrobić zajrzyj do działu odżywianie, tam pomogą ci ułożyć dietę. A co do treningu poczytaj posty podwieszone w dziale Trening domatora.
pzdr.

Posiłek bez mięsa jest jak seks bez orgazmu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
No właśnie. Na początek jakieś białko. Tylko co ono daje dokładnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9411
przyspiesza metabolizm, jest podstawowym budulcem mięśni itp. itd. Użyj wyszukiwarki, znaczna większość pytań które prawdopodobnie zadasz ma swoją odpowiedź w niejednym poście na tym forum.

pzdr.

Posiłek bez mięsa jest jak seks bez orgazmu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Warto by ogarnąć jakieś hantle nie?

Nie wiem jaka waga. Do 5 kg to chyba nie ma sensu. Gdzie znajdę tanie hantle? Bo na allegro ceny trochę wysokie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
A ile chcesz na nie wydać max?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Chciałbym jak najtaniej, ale widze że dość drogie. Znacie jakiś tani komplecik może? Albo ktoś nie potrzebuje i chce sprzedac?

Fajnie jakbym dostał jednego za taniej niż 40 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Co myślicie o tym drążku?

http://allegro.pl/hit-najmocniejszy-drazek-rozporowy-pro-gw-i1666871042.html

I jeszcze jedno, napiszcie czego mam nie jeść i nie pić pod żadnym pozorem :)

I jak z fajkami. Przeszkadzają w diecie (że szkodzą to wiem)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę dla nastolatka

Następny temat

Trening na fiordach

WHEY premium