SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trwałość efektów kreatyny!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
No więc mam takie pytanko odnośnie kreatyny. A więc na ile trwałe są ich działania. Powiedzmy ze nabierzesz po cyklu z 4 kilo suchej masy. Ile z tego spadnie po odstawieniu kreatyny? Całość? Chodzi mi tutaj o różne rodzaje kreatyny: mono, jabłko, jakiec cell pumpy i inne zwierzątka. Dodatkowo inne pytanko. Jeśli jestem endo to którą kretkę powinienem zacząć. Nie mówie o teraz bo dopiero zacząłem zabawe z siłką i do tego jestem na redukcji - ale o przyszłości. Chyba mono odpada bo mnie "zaleje"? Może jabuszko? Albo cos innego? Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi.

Aaa.. jeszcze taka dopiska.. osobiscie nie interesuje mnie żadna super wielka muskulatura czy ogromna siła.. raczej zdrowa delikatnie umieśniona sylwetka bo narazie to spod zwałów tłuszcza wychodzą mi braki w mięśniach wypalone przez cholerne głodówki No cóż 'człowiek uczy sie na błędach' - szkoda ze swoich własnych.

Zmieniony przez - Horzyk w dniu 2006-04-23 21:38:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
ooo.. a nie znałem tego ellisa "od strony masowej" dziekuje bardzo przyda sie kiedys napewno. Sog oczywiscie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Spadki zależą od diety. Mono jak zaleje to i tak woda zejdzie a mięcho zostanie więc jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
Kagaion - znow Ty (to jest pozytywna reakcja - bynajmniej nie nagatywna) Sogacz juz nie wejdzie. Ale nie bardzo kapuje - wiec przy mono jest większa retencja wody (czyli prostymi słowy nabierają mięśnie wiecej wody) ale gdy woda zejdzie to mieśnie zostawają tak? Mówimy w tym wypadku o diecie zbilansowanej na "zero" po cyklu. Niestety jestem zielony w masie bo narazie na redukcji wiec tym tematem sie nie interesowałem. Czy przy kreatynie także do diety dodaje sie te nieśmiertelne +500kcal, a po cyklu schodzi na "zero" czy jak? A co by było gdyby podczas redukcji powiedzmy takiej małej -300kcal dodac do treningu siłowego kreatyne? - Wiem ze zaraz posypią sie komentarze ze tego nikt nie moze przewidziec, ale moze juz ktos probował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10807
Diete ustalasz zaleznie od priorytetow - masa, rzezba.
A kreatyne mozna wykorzystac zarowno na masowce jak i przy zrzucaniu. Na redukcji bedzie silnym antykatabolikiem. Z tym, ze mono na rzezbie jest rzadziej polecane wlasnie ze wzgledu na ta retencje wody. Tutaj lepsze bedzie cos z jablczanow albo stackow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
tak Woda odpływa a mięcho zostaje. Po zakończeniu cyklu na masę jedziesz na zero albo z odrobine wyżej niż zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
jezeli chodzi ci o jablczan sucha masa idzie i przy dobrej diecie niebedzie spadkow a z mono spadnie woda po estrach jedynie pozniej moze spasc pompa

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18932

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
eeekhmm.. ADMIN!!

Co niby miała wnieść do tej rozmowy jedna emotka bo nie rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
mi po cyklu mono nic nie spadło i żadnego zalania którego każdy sie tak boi nie zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
a biorąc pod uwage że jestem endo czy cokolwiek da kreatyna przy bilansie na "zero"? Bo na +500 to tłuszczyku załapie że hoho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Da. Na bilansie 0 też da sie "budować mięśnie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile co ma gram?

Następny temat

CO BRAC ZEBY PRZYBRAC NA MASIE ???

WHEY premium