SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trudne ćwiczenie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Witam
Założyłem się z kumplem o dychę, że wykonam pewne ćwiczenie które nasz pan z w-f'u poprawnie wykonane ocenia na 6. Podobno jeszcze nikomu w szkole się nie udało co mnie dodatkowo motywuje.
Ćwiczenie polega na utrzymaniu się przez 10s na jednej ugiętej ręce trzymając się rułki. Próbowałem dzisiaj na dworze i troszkę czarno to widzę bo nie mogę utrzymać nawet 1 sekundy ;p na szczęście mam na to sporo czasu ;]. Może ktoś z was umie wykonać takie ćwiczenie? ktoś wie jak się za to zabrać? Za pomoc z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zwis na drazku na 1 ręce ? o to chodzi ?

Jeśli tak musisz wzmocnić chwyt i grzbiet.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43


Coś takiego jak na obrazku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Musisz wzmocnić grzbiet,ręce i chwyt.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8447
Wspinacze nazywają to przyblokiem. Wykonują je też ludzie, chcący podciągnąć się na jednej ręce. Jest masakrycznie ciężkie. Musiałbyś zacząć podciągać się wąskim podchytem z obciążeniem. Gdy będziesz kilka razy podciągał dowieszone 50% masy swojego ciała możesz pomyśleć o pierwszych przyblokach (na początek mogą być takie, że jedną ręką chwytasz się za bieps tej na której wisisz).

Podstawowe pytanie - ile ważysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
masa raczej nie będzie stanowiła większego problemu ;p ważę niecałe 60kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1151
Poświęcasz zdrowie za dychę ;] Dla ludzi którzy trenują to od długiego czasu jest to nic trudnego ,ty bez przygotowania możesz zrobić sobie krzywdę. Mówisz ,że masz dużo czasu na przygotowania... Jak dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
moj kolega kiedys robil jakis oszukiwany ruch przy czyms takim polegalo to jakos na przyciagnieciu barku do drazka i opieraniu sie na nim. nie wiem nie znam sie na tym. napewno musisz popracowac nad chwytem. musisz sie podciagnac i utrzymac tak czy mozesz zaczac juz od takiej pozycji?

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Nie chodzi o 10zł ;p raczej o satysfakcję. Czasu mam do końca roku szkolnego, mogę podciągnąć się do tej pozycji obiema rękami ale później nie mogę sobie pomagać drugą. Dodam, że nie jestem jakąś kaleką która rzuca się na głębokie wody ;p trenuję SW 5 lat a wcześniej też uprawiałem różne sporty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
sproboj jakos tak ze jak podciagasz prawa reka to cialo miej po lewej stronie i prz podciagnieciu przybliz cialo do drazka a jak robisz to lewa to na odwrot.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8447
Jak stoisz z podciąganiem? Najbardziej interesuje mnie wynik w wąskim podchwycie. Podciągałeś się już kiedyś z obciążeniem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany w 5x5

Następny temat

--------> PLAN <---------

WHEY premium