SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trojboj w Gdyni

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1120
wczoraj odbyly sie mistrzostwa szkol ponadgimnazjalnych w wyciskaniu i w trojboju. prosze o wyniki,relacje itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2604
W przysiadzie z tego co pamiętam najlepszy wynik to 150kg, w martwym ciągu 192,5kg , a w wyciskaniu nie jestem pewien ale nie było chyba więcej niż 120kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2604
A w samym wyciskaniu sztangi najwięcej 160 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 262
przysiad 150kg zaliczyły 3 osoby, wyciskanie 120kg chyba 2-3 osoby a w martwym rekord 190kg o ile sie nie myle startowało 18 osób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2604
Ja byłem V w trójboju: 150 przysiad, 102,5 wyciskanie, 190 martwy,dopiero V bo troche za dużo waże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1120
dzieki juz znalazlem pelne wyniki tu jest adres stronki. www.bandera.neostrada.pl (ja w zeszlym roku spalilem martwy ciag a bylbym trzeci jak pech to pech:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Federacja WPA

Następny temat

Plan TBS+masa

WHEY premium