SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troche inject Winka, troche oral wódki zatopimy SPAM''u skutki %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139323

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
ja już sie tym nie martwie

Jordan mam nadzieje że Twoja Marta jest lepsza od tej co znam..bo ta co znam to wierzy w niepokalane poczecie wiesz ocb

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
a moja wierzy we mnie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818


a tak wogóle to nie zapominajmy ze przyszły wakacje i trzeba sie lansować

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836



lans i bounce



dobra ide sie spakowac


c'ya

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4871
juz dawno po wyscigu ale ****a Kubica 7dmy... ******lony Heidfeld...



















Zmykam na finish le Tór de Frąs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
o******lam jezyny zajbiste dojzale czarne



jordan leci do polski a tu deszcze padaja i pogoda do dupy

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-07-22 17:06:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
wole walki kogutów są takie fajne że nigdzie ich nie emitują

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
deszcz jest niczym w porównaniu ze stąpnięciem swoją spoconą nogą na ojczystej ziemii

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
darek nie leć w bambuko nie kłam Jordana bo u mnie za***iste upały z miejsca sie nie musisz ruszać a taki zgrzany jestem od gorąca jednym słowem prze***ane


ale wyluzuje sie przy zimnym browarku bo dzis Marma Stal Rzeszów podejmuje u Siebie Atlas Wrocław będzie sie działo na torze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PULSACYJNA METODA STOSOWANIA ORALI

Następny temat

Sterydy i Narkotyki

WHEY premium