SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troche inject Winka, troche oral wódki zatopimy SPAM''u skutki %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139246

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
siemka

i co sport test? jak sie sprawa wyjasniła z twoją kobitą?

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Sport a moze jeszcze byś sprawił przyjemność tej osobie ***iąc ją w dupe za te znalezione 2 dychy moze to akurat jakas dupencja <mniam>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
a no poszedłem potem i mi tłumaczyła że u koleżanki że to że tamto, a ja mówie "dziewczyno i tak mam banie ******ły mi bedziesz jutro opowiadać" i se poszedłem. a dzisiaj byłem rano po browar i zgubiłem flote ;/

ale ja wam dupe truje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
pisz co chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
koffam Cie ;*














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
dlatego preferuje zwiazki bez zobowiązań one są najlepsiejsze

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
****a juz wiedziałem jaki cykl chce zrobić a tu nagle dylemat i zastanawiam sie nad czymś innym zamotałem się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
jak zwykle

a z czym chciałeś startowac ?

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
to Twoje...przyznaj sie

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PULSACYJNA METODA STOSOWANIA ORALI

Następny temat

Sterydy i Narkotyki

WHEY premium