SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trochę o wyskoku

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
switny artykul junior...mam do Ciebie pytanko czy trening ten mozna przelozyc na warunki domowe ??(w miare nie tracac idei tego treningu) bo wiadomo ze sprintow nie wykonam w domu (tym bardziej w bloku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Mam pytanie do juniora: jakie suple byś polecił do tego treningu ? tak żeby nie odkładała mi się niepotrzebna masa, którą później trzeba będzie dźwigać przy wyskoku. Chciałbym dobrać jak najlepszy zestaw żeby wszystko poszło w siłe wyskoku :)

Man becomes what he thinks about.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4766
junior_23 mam wielka prozbe ułożył bys najlepszy zestaw cwiczen na wsyskok jakie cwiczenia najlepiej poprawiaja skocznosc z jakim obciazeniem wykonywac te cwiczenia ile seri i ile powtórzeń dodam ze mam 177cm wzrostu i waże 70kg

Zmieniony przez - RizeR w dniu 2009-02-26 19:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1274
junior_23 już chyba nie pisze nic na tym forum przeniósł sie na body-factory.pl
a co treningu to masz wszystko wyjaśnione na pierwszej stronie i w inych treningach co są na forum

no i podaj wiek wyskok staż treningowy itp. to może sie pomyśli?

Kiedyś uczyłem się chodzić a teraz ucze się latać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
Witam. Junior_23 mam prośbę do Ciebie. Mógłbyś mi ułożyć coś na wyskok. Mam 17 lat, z dosiężnego ok. 60 cm. Dynamikę mam bardzo dobrą. Mam treningi codziennie, czasami nawet 2 dziennie. Jestem w szkółce piłkarskiej. Proszę o w miarę realny, co do czasu trening na wyskok. Może być siłownia. Z góry dziękuję.
Wyciskam z przysiadu w seriach 10,10,8,6 po jakieś 60 - 70 kg.
Pozdrawiam

~ impossible is nothing ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Sprobojcie tego 1. na kostki zakladamy ciezarki (najlepiej nie za ciezkie 0,5-1kg), stajemy przodem do sciany (przylegajac do niej, rece zgiete w lokciach, ramiona na wysokosci szyji), udo przylega do sciany i podnosimy powoli stope w kierunku posladka (ruch powinien nie byc wymuszony, czyli jesli dalej nie mozesz, to nie ciagniesz nogi, na dol noge opuszczamy powoli kontrolujac caly czas, a nie spuszczajac bezwladnie)

2. nadal z obciazeniem na kostkach - kladziemy sie na plecach, jedna noge zginamy w kolanie, druga powoli unosimy na wysokosc kolana nogi zgietej i opuszczamy

3. nadal z obciazeniem, siedzimy na krzesle i prostujemy nogi, wazne jest powolne opuszczanie - nie wolno puszczac nog bezwladnie

4. w lezeniu na brzuchu (ciagle z ciezarkami na kostach), uginamy nogi w kolanach i ciagniemy stope w kierunku posladka

5. (obciazenie), w lezeniu bokiem unosimy do gory noge zewnetrzna, unosimy obie nogi na raz, stawiamy noge zewnetrzna przed kolanem nogi wewnetrznej (dolnej) i unosimy noge wewnetrzna (ja to robie w seriach po 15 kazde cwiczenie, pozniej zmiana stron i druga noga - 3 serie)

6. siad prosty lub lezenie - napinanie miesni czworoglowych uda(czyli tak jakbys ciagnal kolano do gory)

7. w lezeniu na plecach - pilka miedzy kolanami i dociskanie pilki - wytrzymac 10s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
CO TO ****AAA JEST ??!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1141
Nie prościej w wakacje poćwiczyć planem z 1 stronki co JR23 zapodał ? A nie kombinować tak siak i inaczej jak byłem młodszy nie miałem dostępu do takich informacjii w internecie więc samemu bez wiedzy kombinowałem tak że kolana do dzisiaj mnie czasem bolą gdy za często trenuję nogi .(siłka bieganie kosz )

Zdrowie cenniejsze od całego złota świata , wie to każdy kto je stracił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 572
A czy mógłbyś doradzić coś jeżeli chodzi o masę, sylwetkę i robienie właśnie tej siły nóg do wyskoku ? Czy lepiej być szczupłym i mniej ważyć, czy raczej stawiać na siłę. Jestem siatkarzem, cel to 85cm. Do zrobienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Stawiać na siłe przy pozostaniu szczupłym bo jedno z drugim ma mało wspólnego i się nie wyklucza :)

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2011-03-23 17:22:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

84. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W LEKKIEJ ATLETYCE 2008 - SZCZECIN

Następny temat

Rolki - do jazdy na "ulicy"

WHEY premium