SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trning w domowych warunkach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2088
Witam mam kilka pytań odnośnie treningu w domu typu pompki itp. Brzuszki robię już od kilku miesięcy i są efekty mam ułożony plan. Chodzi mi teraz o nabranie masy głównie chodzi mi o klatkę piersiową oraz ręce. Jeśli chodzi o diętę to staram się jeść mniej a częściej około 6 posiłków dziennie wzbogaconych w białka, tłuszcze oraz węglowodany w miarę możliwości. Trening ustaliłem na:

poniedziałek klatka + triceps
środa grzbiet + biceps
piątek nogi + barki

I prosiłbym o więcej rad jakie wykonywać ćwiczenia. Czytałem różne proadniki typu domator itp. lecz nadal zbytnio nie wiem. Na poniedziałek ułożyłem sobie mniej więcej tak pompki klasyczne, pompki przy ścianie, pompki na krzesłach oraz pompki z nogami u góry i na odwrót mniej więcej 3 serie po 10-15 powtórzeń. Tutaj też mam pytanie bo te przerwy między seriami mają być około 60-120s i teraz chciałym zapytać czy chodzi o serię wszystkich ćwiczeń czyli mam np. zrobić.

10 klasycznych pompek
10 pompek z nogami u góry
10 pompek na krzesłach

i tutaj dopiero przerwa te 60-120s? czy np. po każdych 10 pompkach przerwa?

Kolejne pytanie to jakie ćwczenia na środę grzbiet + biceps?? pompki niesymetryczne? pompki stojąc na rękach? oraz jakie ćwiczenia na nogi + barki?? Nie mam pojęcia jak to ułożyć.

Prosiłbym mniej więcej o jakiś przykładowy pla bądź przykładowe ćwiczenia na dane partie ciała. Ilość seri i powtórzeń to już sobie dopasuję. Za wszelką pomoc dziękuje i Pozdrawiam

kondi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

Jakie plany ostatnio przerabiałeś ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2088
Profil zaktualizowany.

kondi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2088
a co do planów to nie przerabiałem, jedyni brzuch ćwiczyłem swoje ćwiczenia a teraz lece a6w

kondi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Masz niedowage, musisz zaczac zdrowo się odzywiać.

Przeczytaj tematy w tym linku:

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Ogólnie plan dzielony to słaby pomysł jeśli nie przerabiałeś jakiegoś konkretnego planu wcześniej, jaki masz sprzęt ?


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-06 20:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2088
tematyw tym linku. To lektura do końca roku. Hm... sprzęt, drążek, hantle mam nawet w piwnicy sztanga się znajdzie ale teraz wyjeżdzam za granicę i nie będe miał do teog dostepu więc chciałym coś robić domowym sposobem chodzi mi jakieś pompki itp.

kondi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie do końca roku, przeczytaj przynajmniej te wazniejsze rzeczy abyś wiedział jak się odzywiać prawidłowo, co jeść i kiedy.

Więc plan dzielony odpada.

Drążek by bardzo pomógł, ekspander od biedy też by mógł być - inaczej dużo ćwiczeń np. na plecy odpada które są bardzo wartościowe.

Plan proponowałbym albo ACT w postach podwieszonych [plan dla osób początkujących Mawashiego] lub jakieś krótkie FBW 2 zestawowe, chyba, że push/pull albo podziały na tył/przód albo góre/dół ciała.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia z hantlami na klate ,

Następny temat

lekka kontuzja %-)

WHEY premium