SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribulus do posiłków?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6658
Pytanko, będę przyjmował Tribulusa 3 kapsułki dziennie.Z moich wiadomości wynika że można to robić tak : razem ze śniadaniem potem do 4 posiłku ok 17 oraz do ostatniego przed snem ok 23.Zgadza się?
PS ile carbo jest w miarce olimpu , a ile pro cas 85.Pozdrawiam!

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze byc, chociaz ja osobiscie bralbym 3 kapsy na noc...

btw zwiazki sterydopodobne zawarte w tribulusie wchlaniaja sie lepiej w obecnosci tluszczy....

co do miarek to jest chyba podwieszony post... ew moge sprawdzic na opakowaniu jak nie znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
1 miarka carbo to 23 gramy.
Tribulus w jednej dawce jak radzi om - przed snem lub w dwóch - rano przed śniadaniem i przed snem.

Co do saponin, to są sprzeczne opinie mówiące o rozpuszczalności w tłuszczach, a inne, że w wodzie. Ja jestem za stosowaniem przed posiłkiem z wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ano , tez czytałem pare takowych badań , i zostaje przy wodzie

bo woda to woda

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-01-08 01:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ponoc to zalezy od rodzaju extraktu tribulusa...90 na posty zoladek z tego co pamietam...a np tt ultimate juz z posilkami...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja obstaje przy wersji po posilku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
masz jakieś badania na ten temat?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym ci raczej radził brać standardowo na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6658
Dzięki za wypowiedzi.Mam Tribulusa Optimum jak byk jest tam napisane że do posiłków,ale faktycznie mogę go brać do ostatniego posiłku ok 23, od razu 3 kapsy.Tak chyba będzie ok.Zdrów!

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłczan z mono, czy sam?

Następny temat

sesje sie zblizaja;] eheh

WHEY premium