SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribugain

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Proszę o pomoc w wyborze i dawkowaniu!!!!
Z góry Thx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ja moge ci tylko powiedzieć, że ZMA Ultimate jest kiepskie, lepiej kupić innej firmy, za to TT rewelacyjne.
Z tego co sie orientuję to bardzo dobre ZMA ma Kaizen.
Co do dawkowania i ogólnie cyklu, to pełno informacji znajdziesz w archiwum.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm, kudzu to jak mi się wydaje rodzaj dzikiej winorośli zawleczonej z Japonii do południowych stanów USA, gdzie obecnie uznawana jest za groźny chwast. W stanach sadzono ją wyłącznie po to aby zapobiec erozji gleby, ale okazało się że mnoży się zbyt szybko i zarasta tereny uprawne. O ile wiem to teraz się to zielsko intensywnie zwalcza w USA. W Azji natomiast ma ono zastosowanie w medycynie naturalnej, jakie - niestety nie wiem

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty?...............
TY wiesz co.........
kudzu to zioołko ,które generalnie słuzy jako odtrutka(w chinach uzywaja tego do złagodzenia zespołu dnia wczorajszego;))))))))))))))))))

zma jest to patent pewnej firmy i nie sądze aby jakas firma miała lepsze a druga gorsze(kierowac sie cena /zawartosc)


pozdro.bigger


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
marczesco .. dobry pomysl.. stosuje to juz w takiej kombinacji od ponad 8 tygodnii i jestem b. zadowolony ... ZMA biore w dawkach wskazanych przez producenta (ZMass Cytodyne - 4 kapsy przed snem) i TT z Ultimate w ilosci 3 kapsow w ciagu dnia po posilkach .... zastosowalem to jako "odtrutkę" po cyklu ph i efekty przeszly moje oczekiwania .. myslałem ze poprostu zlagodze spadki, a tu okazalo sie ze je powstrzymalem jezeli chodzi o mase, a sila od tamtego czasu mi nawet wzrosla => nie sa to oczywiscie zatrwazajace wielkosci, ale zawsze 5 kg wiecej

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Red,a dlaczego TT po jedzeniu?! NIe można przed lub w trakcie?! A ile po lub przed jedzeniem?! Czy kupić to ZMA z Ultimate?! CZy jeszcze "coś" można brać,żeby wzmocnić działanie TT I ZMA?!W takim razie mam wątpliwości co do tego tribugain`a może i dobre to "kudzu",ale żeby przez to nam się jakieś chwasty na polach nie rzuciły,hehehehhe
POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Marczeso .. TT zaraz po jedzeniu ponieważ spowalnia/przedłuża to proces wchłaniania do krwi .. mozesz tez przyjac w czasie jedzenia ... to nie ma znaczenia ... byleby nie było na pusty żołądek .... jezeli chodzi o wybor TT to tak jak pisalem przynajmniej 45% saponins, a to znajdziesz u Ultimate, Kaizena ... napewno nie kupiłbym TT nieznanej firmy z jakims dodatkowym szitem, bez okreslenia zawartosci ww. skladnika .... mysle ze polaczenie ZMA i TT jest wystarczające ... oczywiscie mozesz pojsc dalej i zakupic gotowy zestaw plus extra dodatki tj. Acetabolan II ... zawiera oprocz ww. dwoch skladnikow takze Acetylo-l-karnitynine (był o niej post niedawno) i NAC .....


Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Dzięki Red! A jak pogodzić branie tych specyfików w rozbiciu na dni treningowe i beztreningowe?! Takie same dawki?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy okazji - co sądzicie o Tribex'ie 500 Biotestu ? W odróżnieniu od Tribestanu czy Tribulusa Kaizena które mają po 500 mg, ten ma 750 mg (czyli tak jak TT UN), ale dodatkowo 750 mg Avena sativa ...
Co ciekawe, zalecają brać go na pusty żołądek, a nie po jedzeniu, i w jednej dawce a nie 3 x dziennie. Niby ten sam tribulus, a zalecenia inne

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
I bądź tu Chłopie mądry!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

B12 w zastrzykach

Następny temat

HMB Olimpu

WHEY premium