SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuje BJJ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
Purple Wraath czy bedzie dobry pod bjj... treningi w tygodniu 3x bjj 2x bieganie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
a jeszcze do tego co lepiej White Flood czy Green Magnitude
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
orientujesz się czym są oba produkty ? Dwie różne bajki nie mające ze sobą nic wspólnego stack kreatynowy i aminokwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
wiem ale chodzi mi czy jest sens kupic to pod bjj bo jak nie to kupie jakies tansze bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
a nie wiem czy warto płacic taką kase za te produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
white flood to pw a gm stack kreatynowy, o floodzie za dużo nie wiem poczytaj w dziale supli, a greena sam mam i jestem zadowolony, porządny sprzęt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie a CM3 ?

Następny temat

pomoc przy dawkowaniu

WHEY premium