SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenowa czy nie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety dostałem zapalenia wyrostka i mi go wycieli.Najgorsze jest neistety to że do 11 czerwca nie moge według lekarza ani cwiczyc na WF (mam 17 lat) ani na siłowni.I w tym moje obawy czy przez te 2,5 miesiąca moje obwody i siła nie zmaleje drastycznie.No a moze jednak cwiczyc troche choc boję sie ze dostane przepukliny.A jak póżniej powróci do formy na wakacje mając okolo miesiąca max 1,5 bo chciałbym na obozy itp miec mase i rzezbę.. moze jakieś specyfiki typu białko.I czy od razu po tych 2.5 miesiąca zacząc ostry trening ?? Doradzcie.:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
2.5 miecha ... jak mialem 4 miesieczna przerwe to zauwazylem bardzo duzy spadek sily i troche z sylwetki tez poszlo ... radzilbym powoli zaczac trening a nie ostro mozesz raczej sobie zaszkodzic niz szybko wrocic do formy...

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
"bo chciałbym na obozy itp miec mase i rzezbę.. " kazdy by chcial miec i masa i rzezbe ale tak sie nie da

Proponuje trzymac diety i spadki nie powinny byc tak duze jak lekarz powiedzial ze nie mozesz cwiczyc to mail do tego an pewno podstawy. . . i do treningu po tym okresie jak kolega wyzej powiedzial wchodz ostroznie i powoli nie ma sensu sie przemeczac i nie radze zadnych supli i odzyw brac jak nie trenujesz

pzdr. i szybkiego powrotu do formy zycze

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
jak bedziesz dobrze żarł to straty beda ale nie duze( w masie ) natom

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale mówie o suplementach a dokładnie białku ale jak juz bede mógł trenowac zeby wiecej masy w krótkim okresie zdobyc.A moze coś innego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeszcze jedno czy później białko czy może coś innego chodzi mi o to żeby to było w miare zdrowe i jak sie przestanie bra wszytsko co sien zdobyło nie znikało jak jest po sterydach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
bialko to dodatek do diety a nie dieta dodatek do białka ustaw sobie diete i jak uznasz ze brakuje Ci w niej bialka i nie dasz rady go wiecej przełknoc w psotaci normalnego pozywienia to dopiero mzoesz myslec o białku

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
po białkku nic nie znika

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

twardość mięśni

Następny temat

Nie chce stracić szybkości i refleksu

WHEY premium