SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenning w domu + dieta odchudzajaca

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Witam tak jak w temacie chciałbym dowiedzieć się poprawnego treningu i diety dla mnie czyli lat 14 wzrost 170cm waga 92kg jeżdżę ekstremalnie na rowerze (DH, Fr), młodszy ratownik. Siły mam sporo góra już zaczęła się rzeźbić (bary, górna część klatki piersiowej i okolice, natomiast jest sporo sadełka )

Jaka dietę byście mi polecili ? Bylem na diecie plaż południa lecz po świętach dieta poszła w niepamięć przez ok 1-2mis. schudłem ok.8kg ale teraz wszystko wróciło z powrotem + jakieś 5kg. Dieta była ok lecz wiecznie głodny chodziłem i rzadko jadłem coś co mogłem ponieważ rzadko były w lodówce specyficzne produkty do tej diety.

Trening. Mam w piwnicy taka mala siłownie: skakanka, rowerek stacjonarny, 3 krzesła, 2x hantel 10kg( z talerzami)
Trening mój wygląda mniej więcej tak :
1.rowerek 15min
2.rozciąganie
3.skakanka w sumie ok 3min
4. pompki klasyczne 6s. 6pow.
5.pompki nogi na krześle 2s. 6pow.
6.pompki na krzesłach 2s.4pow.
7.wyciskanie na przemian 8s.12pow.
8.wyciskanie na kolanie 8s. 10pow.
9.wyciskanie oburącz 8s. 10pow.
10.wyciskanie arnolda 4s.6pow.
11.prostowanie ramion nachwytem 4s.6pow.
12.przysiady 3s. 15pow.
13.brzuszki 2s.25pow.
14.nożyce poziome 5s. 10sek.
15.brzuszki 2s.25pow.

Trening ten zajmuje mi około 2h
Do dyspozycji mam jeszcze drążek z biedronki :D

A więc podsumowując :

1. Chcę dietę,

2. Porady co do mojego treningu czy jest poprawny

3. Efekty: do wakacji żeby ubyło jakieś z 10kg , brak sadełka lub małe , a do końca 3 gim. (teraz jestem w 2) zarys kaloryferka

4. Czy jest to możliwe

5. Trenowałem 3 razy w tyg. pon, śr, pia.

Z góry dzięki i pozdrawiam jak czegoś nie rozumiecie w moim zapisie to mówcie :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Dziękuję bardzo wam za pomoc od następnego tygodnia zaczynam trening Mawashim i dietę ułożona z pomocą forum :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
1. A ja Ferrari.
2. Nie jest, nie znasz sie na układaniu planów, weź gotowca z podwieszonych tematów.
3. Wszystko zależy od diety i jak się przyłożysz do treningów, tym który napisałeś to za wiele nie zwojujesz.
4. Tak.
5. Ok.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Dobra, wielkie dzięki oto mi chodziło poszukam jakiejs diety i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Mawashi będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Trening mawashi już sobie ściągnąłem teraz tylko dieta. Jaką mi polecicie ? Jakąś z gotowców czy ułożyć sobie samemu z tego co na forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Niestety diety gotowej nie ma. Zajrzyj do działu odzywanie, w tematy podwieszone.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Chodzi mi o diete taka jak np. dukana, kiedys bylem na diecie plaz poludnia to byla ok bo chudlem szybko i skutecznie w miare lecz ciagle glodny i bez sil chodzilem a na forum juz patrzalem jak bede mial czas to uloze sobie jakas dietke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
a co powiecie jeszcze na a6w + cala piatke cwiczen z tego zielonego kwadrata Z tej stronki do tego treningu czy to juz za duzo ?


Zmieniony przez - mietek98dh w dniu 2012-10-07 03:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
coś Ci sie chyba popierdzieliło,bo przekierowuje mnie do jakiegoś obrazka symulatora...
a6w jest do bani

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dieta tylko i wyłącznei zbilansowana. Nie kombinuje z dukanami i innymi bezsensownymi.
Chcesz jakąś nazwę z diety? Spróbój Paleo. ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
No faktycznie sory za ten symulator. Chodziło mi o stronkę www.100pompek.pl i zeby do treningu mashawi dolaczyc brzuszki, pompki, podciaganie i przysiady z tej stronki czy to bez sens ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie przed bieganiem

Następny temat

Trening siłowy a kettlebell

WHEY premium