SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi dawnych mistrzów kulturystyki

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
To był pierwszy trening.
Tak reszta mniej więcej też wygląda. Niekiedy napisane jest ile cm komu i gdzie przybyło po danym treningu:)
Jeśli są zainteresowani to będę sukcesywnie (od jutra) wklejał resztę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
hehehe gość na rysunkach jest fajnie zrobiony - w talii ma niewiele wiecej niz w bicepsie


ale post spoko - fane rzeczy mozna znalesc

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
'Upadając można zajść daleko, nie można tylko upaść i nie podnieść się'

pozdro.
Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak możesz to daj któryś z tych :
"Trening obwodowy wg Boba Gajdy." lub
"Ćwiczenia mięśni najszerszych wg Steve Reeves'a"

Bardziej zależy mi na tym pierwszym . Nie musi być z rysunkami


"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a choopaki niezle odstawiacie
a moze by tak to w calosc polaczyc i na goffna strone
przyda sie
i urozmaici portal


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Też się wetnę - kolejny sog . Więcej takich ludzi, a każdy początkujący (jak ja) będzie miał bezbolesny i łatwy start w ten sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831


To rozumiem, że mam dawać kolejne?:)
Tajfun, będę leciał po kolei, czyli te treningi, które chcesz będą wkrótce (najpóźniej pojutrze).

--------------------------

Ćwiczenia mięśni brzucha i łydek wg Arnolda Schwarzeneegera

Arnold Schwarzeneeger ćwiczy zwykle na jednym treningu tylko dwie grupy mięśniowe stosując metodę potrójnych, a nawet poczwórnych serii. Oto jego zestaw ćwiczeń na brzuch - serie potrójnie łączone wykonywane pięciokrotnie, każde ćwiczenie od 16 do 40 powtórzeń.

I triset.
1. Z leżenia przodem na poziomej ławce ustawionej prostopadle, na której opierają się tylko uda i kolana, cały tułów wychylony za ławkę, dłonie splecione na karku, stopy podsunięte pod uchwyt lub przytrzymywane przez partnera - skłony i wyprosty tułowia.
2. W siadzie na taborecie, stopy oparte o podłogę i zahaczone o specjalne uchwyty, dłonie splecione na karku, opusty i wznosy tułowia
3. W siadzie na ławce lub taborecie, na barkach kijek - obszerne skręty tułowia w lewo i prawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831


II triset

4. W siadzie na ławce lub taborecie podciąganie kolan do klatki piersiowej, a następnie wyprosty nóg do poziomu.
5. W pozycji stojąc w rozkroku, opad tułowia w przód, na barkach kijek -skręty tułowia w lewo i prawo.
6. W leżeniu tyłem na ławce poziomej opusty i unoszenie nóg wyprostowanych w kolanach do pionu.
Ćwiczenia wykonuje się w szybkim tempie, bez odpoczynku przechodząc od jednego do drugiego. Przy każdym ruchu maksymalnie napinać mięśnie. Oddychać płynnie i rytmicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831


Potrójna seria na łydki:
1. W pozycji stojącej, na barkach sztanga, stopy ustawione na podstawce tak, aby palce wystawały poza krawędź. Z tej pozycji unoszenie palców stóp do góry (pracuje mięsień piszczelowy przedni).
2. W pozycji stojącej trzymając się jedną ręką drabinki, w drugiej obciążenie - wspięcia na palce tylko jedną nogą. Palce stopy ustawione na podstawce, pięta wystaje poza krawędź
3. Wspięcia na palce obunóż z obciążeniem, barków (na atlasie) lub ze sztongą na barkach.
Ćwiczyć 5 trisetów po 10 powtórzeń każdego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja koniecznie i very szybko poproszę Trening na masę mięśniową wg Billa Pearl'a
Przykładowy program treningu siłowego
Trening na masę mięśniową wg Joe Weidera
Ćwiczenia mięśni klatki piersiowej wg Jusupa Wilkosza
Program Sergio Olivy na rozwój klatki piersiowej
Program ćwiczeń na biceps, triceps i przedramiona wg Laary Soott'a .
Trening obwodowy wg Boba Gajdy.
Jeśli nie tu to na e-mail [email protected]
Wieeeeeelkie dzięki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No Bikej-ubiegłeś mnie-właśnie chciałem coś takiego zrobić-jeżeli sie zgodzisz-podrzucę ki8lka artów-treningów-mam tego sporo???

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

znacie tych Bolkow?

WHEY premium