SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi Luta Livre Poznań

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez natolin z działu Grappling. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20273

Zapraszamy na treningi Luta Livre w Poznaniu w poniedzialki, srody i piatki o godz. 20.00 w hali zapasniczej przy ul. Bukowskiej.
Szczegolowe informacje pod numerem telefonu 0502969802.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2589

treningi już się zaczęly czy startujecie od września?

"From the Eastcoast to tha Westcoast - gotta, gotta, gotta go!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20273
Juz sie zaczely.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46624 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to konkretniej jest to Luta Livre? To sa jakies zapasy czy cos z tego co widze na obrazku? Przejade sie chetnie na treninga tak sie sklada ze dzisiaj sroda ^^ dzis albo na nastepny. see U!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1487
A dzisiaj tam zajrzę. Szkoda, że cen nie podałeś :-/

Enemy of my enemy is my friend.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1487
A właśnie. Nie zdążyłem się zapytać na treningach Sebastiana. Jest możliwość trenowania 5x w tygodniu LL, czy nie? Jeśli tak to wtedy ile to kosztuje ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4713
jest mozliwosc z tym ze we wtorki i czwartki treningi sa na Sobieskiego i kosztuje to tyle samo co za 3x w tygodniu.
p.s
jak nie chodzisz do Nas na treningi to nie powinienes miec takiego podpisu

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chodzę :) Od wczoraj :D. Ten nowy to ja :P. Zajrzyj do profilu. Myślę, że poznasz :p. Czyli jeśli wykupiłem 3x w tygodniu to mogę i na bukowską i na sobieskiego wpaść? TIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46624 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze panowie ,powiem wam tylko ze forma wam troche poszla gratulacje,ja po pierwszym treningu w tym sezonie 2 dni sie ruszac nie moglem,ale to byl kop w dupe i zmusi do mobilizacji,trenujcie hardo i do zobaczenia w pazdzierniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4996
Badu czy mógłbyś mi odpowiedzieć jak podzielony jest trening ? Konkretnie chodzi mi tylko o to czy np:w pon. jest sam parter , w środe sama stójka ,a w piątek i parter i stójka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A no jeszcze cosik. Sebastian coś mówił o rękawicach, że mamy przynieść swoje. Ile takie mogą kosztować? I to są zwykłe rękawice bokserskie czy jakieś inne ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karate tradycyjne w krakowie

Następny temat

Nowy sezon w Bone Breakers - Spotkanie organizacyjne

Masa