SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening zapadniętej klatki piersiowej.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
Wydaje mi się, że mam zapadniętą klatkę piersiową. Dałbym zdjęcia żebyście to ocenili, ale nie wiem jak. Chciałbym ją jakoś wyrobić, ale w domu. Robię pompki (50 dziennie), ale efekty są bardzo małe. W dodatku wyrabia mi się tylko lewy cycek, a prawy stoi w miejscu. Jeśli chodzi o wadę klatki to chyba nie jest ona tak duża bo jak miałem robiony bilans 16 latka to lekarka powiedziała żebym dużo pływał i to się skoryguje ale się nie zastosowałem... Teraz mam 18 lat i chcę coś z tym zrobić, ale czy nie jest za późno? Napiszcie mi jak wstawic zdjęcia to wam pokaże moja klatkę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jeśli nie jesteś pewny to udaj się do lekarza.

Masz wadę postawy jakąś ?

Przydałaby się ankieta uzupełniona, samymi pompkami raczej nic nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2542
toomek93,

Masz dostęp do pływalni lub siłowni? Wypełnij ankietę :)

Jeśli masz wątpliwości co do aspektów zdrowotnych to prosto do lekarza. W przeciwnym wypadku albo zastosuj się do porad i zacznij pływać albo udaj się na siłownię. Trenowanie jednej partii w domu nie ma sensu, jeśli już to tylko pełny trening domatora aby dać sobie bodziec do rozwoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
W podstawówce miałem robione badanie kręgosłupa i wszystko było w porządku, ale od tego czasu mogło się pogorszyć... Ta moja klatka jest w ogóle jakaś krzywa. Prawą stronę mam normalną, a z lewej na dole żebra mi tak wystają. Nie mam problemów z wydolnością, gram w piłkę nożną bez problemów, ale wstyd mi zdjąć koszulkę. Nie wiem czy w ogóle mam szansę to poprawić bo układ kostny już mi chyba nie rośnie. Do pływalni mam trochę daleko... Ta wada jest chyba za mała by ja leczyć operacyjnie, a nawet jeśli to operacja nie wchodzi w grę. Długo się czeka, a ja za 9 miesięcy zdaje maturę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Idź do lekarza i niech cię oglądnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klasyczne fbw na mase do oceny

Następny temat

Przypadek ekstremalny :D

Wiecej