SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening-zalozenia-pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5775
To ma byc trening na mase(mam 78 kilo 182 wzrostu):
1 dzien:
bieceps-malo intensywnie
brzuch -malo intensywnie
przedramiona-bardzo intensywnie
2dzien:
brzuch -bardzo
klata -bardzo
bary-bardzo

dzien przerwy

3dzien:
bieceps-bardzo
brzuch -malo
plecy-bardzo
4dzien:
klata-malo
brzuch-bardzo
triceps-bardzo

Cwicze intensywnie(wlasciwie bardzo intesywnie tyle ze czasem soebie przez szkole robie kilka dni wiecej przerw) od lutego. Czy taki trening jest dobrze dobrany, a moze z czyms przesadzilem a moze wrecz odwrotnie-cos dolozyc. Dzieki za odpowiedzi!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2141
Moje spostrzezenia sa takie, ze dziwi mnie troche te rozlozenie, no chyba ze pierwszego dnia robisz krotszy trening z jakichs konkretnych powodow(nie trzeba duzo cwiczen na przedramie), jezeli nie to lepiej pozmieniac, np na takie cos:

1 dzien:
plecy-bardzo
bieceps-malo intensywnie
przedramiona
/W dniu tym trening swoj skupiasz na plecach, gdzie rowniez pracuje biceps, gdy zrobisz plecy robisz jedno cwiczenie na bica i juz jest ok. Do tego 2 cwiczenia na przedramiona, bo wiecej nie trzeba i trening caly OK.

2dzien:
klata -bardzo
brzuch - bardzo
/Nie wiem czemu dzielisz trening klatki na mniej czy bardziej intensywny, ale jezeli robisz to dobrze to jest to dobre i efekty na pewno beda. Tj, np w tym dniu robisz wyciskanie na plaskiej, potem skos w gore, do tego jakies rozpietki i przenoszenia, tak powinno byc ok.

dzien przerwy

3dzien:
bary-bardzo
brzuch -malo
bieceps-bardzo
/Na treningu robisz barki, potem robisz lzejszy trening brzucha, w ten sposob odpoczniesz troche po barkach i zachowasz sily na dobry trening bica. Brzuch wg tego planu bedziesz cwiczyl 3 razy w tygodniu, jezeli bedziesz robil go dobrze to efekty na pewno beda.

4dzien:
triceps-bardzo
klata-malo
brzuch-bardzo
/Tak tez mi sie wydaje, ze bedzie ok, bo na trica robisz np wyciskanie na wasko, gdzie klatka tez troche pracuje i akurat jezeli miales zakwasy to ja rozgrzejesz, dalej robisz jakies wyciskanie francuskie na trica albo wyciag, klatka w ten sposob sie nie zameczy. Potem robisz trening klatki, wyciskanie skosem w dol i na koniec katujesz brzuch.

W ten sposob wydaje mi sie ze bedzie ok, co do klatki to mam pytanie czemuy dwa razy w tygodniu raz mocniej raz lzej ? jezeli robisz te same cwiczenia to nie potrzebnie, jezeli zrobisz tak jak ja Tobie napisalem bedzie ok, bo na tym lzejszym zrobisz wyciskanie skosem w dol, dla podkreslenia cyckow, a nie skatujesz tez tak klatki zeby miec zakwasy przed ostrzejszym treningiem.

Masz cel ? To do niego dąż..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5775
Swietnie. Przy Twoich arhumentach musze wszedie przyznac Ci racje;) Co do tych partii miesni co cwicze wiecej niz raz w tygodniu to staram sie nie powtarzac cwiczec(w biecepsie powtarzam np. podnoszenie krotkiej sztangi stojac), w klatce cwiczen nie powtarzam:) Ktos by cos jeszcze pozmienial?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING sprawnosciowo-odchudzajacy

Następny temat

To mój trening

Wiecej