SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z włąsną masa ciała

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 55
Witam, chciałbym abyście mgoli mi pomóc skomponowac plan treningowy, chodzi mi głownie na wytrzmałosci i sile. Ponieważ od dawna trenuje z własną masa ciała te ćwiczenia co jestem w stanie wykonywać tj. dipsy, pompki z nogami w górze, podciagniecia na drązku, podjazdy na triceps i podciaganie w opadzie ( coś jak wiosłowanie) no i mam 2x 5kg hantle. Mniej wiecej dipów robie tak 20, drązek 15 (szeroko nachwytem). Prosiłbym o pomoc w skonstruowaniu takiego planu i moze być stacyjny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
w internecie są przeróżne porgresje podciągań, pompek i przysiadów. wpisz angiellkie nazwy na YT i Masz w pierwszych wynikach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z masa ciała

Następny temat

Trening dla chudzielca

WHEY premium