SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening z masą ciała

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 896
Witam ludziska,Chodzę na siłownię niecały rok czasu ,treningi staram się robić regularnie.Ale Ostatnio zacząłem chodzić na plac Street workoutowy,robiłem dobre treningi dużo serii mało przerw do Suchara w gębie, po jakimś czasie zauważyłem że mięsień robi się gestszy ,jest możliwość że akurat trening z masą ciała lepiej na mnie wpływa niż trening na siłowni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 3589 Napisanych postów 5718 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 222929
Treningi z masa wlasnego ciała na poczatku będą się sprawdzać i mogą dawać całkiem dobre efekty ,jednak po pewnym czasie nic nie zastąpi treningu dynamicznego z oporem ( silowego ) bo jednak mięśnie potrzebuja cały czas nowego bodźca i zaskakiwania aby rosnąć .( wszystko zależy tez jaki jest twój cel w budowie sylwetki )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 896
Dzieki za odp monkey,przyszłym celem jest budowanie suchej masy mięśniowej,liczę się z tym że to długi proces ale cierpliwość jest:)A jak narazie po niedopracowanej diecie mnie trochę podlało głównie na brzuchu.I tak myślałem żeby przerzucić się przez okres letni na drążki aby spalić niepotrzebny tłuszcz a wypracowane mięśnie podrzeźbic.Będzie to dobra opcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 6946 Napisanych postów 144896 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1164304
ja bym dal street workout jako dodatek, nie zastepowal nim silowni cakowicie.
musisz podtrzymywac miesnie bodzcem silowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3512 Napisanych postów 52190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 694686
Można połączyć kilka różnych form treningu w dowolnej konfiguracji np dwa razy kalistenika i jeden trening fbw na siłowni.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3589 Napisanych postów 44222 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 334424
Krych 93
Dzieki za odp monkey,przyszłym celem jest budowanie suchej masy mięśniowej,liczę się z tym że to długi proces ale cierpliwość jest:)A jak narazie po niedopracowanej diecie mnie trochę podlało głównie na brzuchu.I tak myślałem żeby przerzucić się przez okres letni na drążki aby spalić niepotrzebny tłuszcz a wypracowane mięśnie podrzeźbic.Będzie to dobra opcja?

W okresie redukcji trenuj przede wszystkim silowo, żeby podtrzymać mase miesniowa.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ronie220 lepiej będzie wprowadzić trening z masą ciała do treningu siłowego i przeplatac cwiczenia,czy zrobić oddzielny trening na placu?siłka 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3589 Napisanych postów 44222 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 334424
Oddzielny trening na placu, który traktujesz jako dodatek.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból bioder przy dynamicznych ruchach