SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z głową

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tomasz1405 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Witam, mam pytanie dotyczące ćwiczeń jakie mogę wykonywać. Mam 15 lat więc ciągle rosnę, mam dwa hantle i ekspander wziąłem się za http://www.kulturystyka.pl/atlas/ głównie wykonuje ćwiczenia na klatkę i ręce. Z tym pierwszym wygląda to tak, że prawa strona jest wyżej niż lewa. Miałem stwierdzony w podstawówce przerost mięśnia klatki piersiowej, ale nie dostałem żadnych konkretnych porad. Byłem u lekarza, ale jedyne co to basen, ale na ten nie mam czasu no chyba, że raz w sobotę wystarczy. Mam również odstające łopatki (wiem było mnóstwo tematów na tent temat, ale to tak przy okazji). Główne moje pytanie tyczy się tego jakie ćwiczenia moge z tymi hantlami (dwa po 10 kg) wykonywać, żeby sobie nie zaszkodzić. Czy trenując nie równą klatkę piersiową nie zaszkodzę sobie, tzn, że wykonując ćwiczenia na przyrost jej masy po czasie okaże się, że będzie dalej nie asymetryczna. I takie pytanie dotyczące tego basenu czy raz na tydzień sobota, miało by to sens. Chodzę do szkoły sportowej i trenuje piłkę ręczną już bdz 3 rok, chodzimy na siłkę 2 razy w tyg, ale chcę coś również zdziałać w domu. Tym bardziej, że z tą siłownią to jest różnie. Będę bardzo wdzięczny za wskazówki. Dodam jeszcze, iż mój brat też miał problemy wad postawy, ale dopiero po wojsku już sobie wszystko było w normie. Jestem również chudy, a w tym wieku nabranie masy sprawiło by mi ogromny problem, tym bardziej, że trenuje ręczną.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html Basen jak najbardziej.myślę że ćwiczenia Tymi hantelkami powinny przynieść tylko dobre korzyści jeśli zachowasz dobrą technikę. Oczywiście nie zaszkodzi jeśli zasięgnieś porady osoby która się na tym zna np. fizjoterapeuta.Może w Twojej szkole nauczyciel w-f udzieli Ci odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Mam 15 lat więc ciągle rosnę, mam dwa hantle i ekspander"

nie ten dział , przenoszę .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny. P/P/L góra/dół

Następny temat

Zna ktoś ten trening? 5 killer wourkout?

WHEY premium