SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wytrzymałościowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 805
Jak połaczyć trening z siłowy z cardio itp nie mam możliwości robienia go tylko wieczorem wiec lepiej po treningu siłowym odrazu a potem posiłek czy zjeść coś i potem go robić ? czy w dni nie treningowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 805
bo wlasnie jem tyle samo i sily mialem coraz wiecej , zwiekszylem ciezary dodalem inne cwiczenia tak co 3 tygodnie robie i dodaje ciezar wiekszy , a tu nagle czuje sie osłabiony bardziej zmeczony i ciezej mi podnosić czego brakuje witamin? czy myle sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
Bardzo ogólne pytanie. Zależy jaki był ten trening siłowy, co jest Twoim priorytetem itd ale w większości przypadków jeżeli to był taki "tradycyjny" trening na siłowni możesz robić trening cardio po treningu albo możesz też w dni nietreningowe jak masz czas. Zależy od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 805
Moim celem jest spalenie brzucha diete mam , w domu cwicze mam lawke itp 1.5 godz mi zajmuje z ciezarami po 12 max powtórzeń zalezy jakie cwiczenie potem robie brzuch 5 min i mozna cardio czy to

a potem zjeść odrazu posilek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
Interwały raczej w dni nietreningowe powinieneś robić, cardio śmiało możesz robić po treningu, tylko bez przesady zacznij od 10-15 minut i reguluj dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 805
Tak włąsnie myśle po 15 max bo nigdy tego nie robiłem wiec troche zejdzie czasu na poprawne wykonywanie ćwiczeń , reguluj tzn co masz na myśli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
Chodzi mi o to, żebyś jako główny czynnik "redukujący" wykorzystywał dietę (którą musisz mieć bo bez tego lipa na redukcji), a cardio bardziej traktował jako dodatek. Jak z jedzeniem będziesz czuł, że na następnej obcince kcal zejdziesz na taki poziom, że jego ilość totalnie nie będzie Cie satysfakcjonować i ta ilosć będzie źle oddziaływać na Twoją psychikę to wtedy warto przestać ucinać kaloryczność diety i stwarzać deficyt powolnym zwiększaniem cardio, a jeszcze później możesz przejść na interwały. Przynajmniej według mnie tak warto zrobić.
A i pamiętaj, jak zejdziesz to zamierzonej wagi, to musisz stopniowo dodawać kalorię lub zmienjszać cardio. Jak nagle z 2 tys kcal skoczysz na 3 i przestaniesz robić "cardio" to możesz się zdziwić. Powodzenia w redukcji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Cardio jak najbardziej bezpośrednio po treningu. Interwały również na upartego zrobisz, aczkolwiek lepiej zostawić na dni wolne od siłówki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 805
tu jest najwiekszy problem w tym ze wage mam mała a tłuszczu troche :) 62 przy wzroscie 171 wiec nie ujmuje bo nic ze mnie nie zostanie wiec dalem 100 -200 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 805
czyli zapotrzebowania mam 2500 a zjadam tak 2600 2700
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To daj bilans w granice zera albo wprowadź rotację węglami. Wtedy uda się rekompozycja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 805
i dołożyć do tego cardio po treningu ? jesli chodzi o witaminy to mozna suplasyn to kupić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z zawrotami w głowie podczas przyśiadów

Następny temat

Ból miesni rak przy kazdym cwiczeniu na klatkę piersiową

WHEY premium