SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w splicie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2029

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

68

Wzrost

183

Cel treningowy

masa, siła

Staż treningowy na siłowni

8 miesięcy

Uprawiane inne sporty

koszykówka, biegi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia (full)

Dieta

wysokobiałkowa

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak,

Ostatnio przerabiany plan

FWB
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
Witam!
Jak podzielić parte ciała w treningu w splicie? Planuje chodzić Poniedziałek Wtorek Czwartek Piątek

Planuje tak podzielić ale niewiem czy dobrze:
Poniedziałek:
- klatka
- biceps

Wtorek:
-plecy
-triceps

Czwartek:
-barki,kaptury, przedramie

Piątek:
-nogi

Z góry dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 566 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7290
I ni jak-Twoja dieta jest dobra dla świata mody a nie w sportowym tego słowa znaczeniu.Typowa dieta wysoko węglowodanowa brak wartościowych białek (białko białku nierówne)dla człowieka.Co ty liczysz białko zawarte w chlebie i w płatkach oowsianych klupnij się w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
przy tej wadze i wzroście jedź dalej FBW. Jak wyglądają wyniki siłowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
słabo,może przytyłem z 1 kg, a efektów wizualnych nie było dlatego postanowiłem zmienić plan treningowy i lecieć na nim. Jak oceniasz podział ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Nie baw się w partie raz w tygodniu bo to do niczego Cie nie doprowadzi. Przy tej wadzie skup się na fbw z ćwiczeniami wielostawowymi to ona dają najwięcej siły i masy a Tobie tego potrzeba. Tu masz dobre plany http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7625 zainteresuj się np. 14.

No i Twoim głównym problemem patrząc po wadze jest dieta i musisz na niej się skupić bo bez niej nawet najlepszym treningiem nic nie wskórasz!


Zmieniony przez - messsi w dniu 2012-01-20 23:14:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
Plan był wykonywany przez8 miesiecy i brak efektów to czemu niby miałby go kontynuować ? Jaki cel w tym ?
Wielu znajmych mam co robią z podziałem plan i widać efekty ( robią taki plan od początku ). Więc nie pytam jakim kontynuowac tylko czy dobry podział zastosowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Ale jeśli Ci na FBW nie szło to nie sądzę żeby Ci ten trening przyniósł pożądany skutek. Masz staż 8 miesięcy i warzysz niecałe 70kg przy 183cm. Tu ewidentnie kuleje odżywianie a nie trening. Jeśli tego nie zmienisz to możesz zmieniać plan co miesiąc a i tak nie pójdzie do przodu. Spilt z partią raz w tygodniu do jedna z gorszych alternatyw szczególnie dla Ciebie!
Napisz jak te FBW wyglądało jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
odpowiesz mi na pytanie czy nadal będziesz tworzył pytania ze swojej strony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
dobra rób jak uważasz postępów życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do splitu to wszystko jest ok, tylko przedramię dałbym z nogami w piątek. Co do FBW to faktycznie, możesz z tym planem kombinować bo to wcale zły pomysł nie jest, ale przede wszystkim musisz głównie dietę ogarnąć. Aha, w przypadku gdybyś wybrał jednak split pamiętaj żeby pierw wykonywać większe partie mięśni (klatka, plecy nogi), a dopiero później mniejsze (biceps, triceps itd.). Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
Wojak, dzięki wielkie za odpowiedź na moje pytanie ( wkońcu) Diete myśle że mam zbilansowaną i jest dodatnia suma kcal. W splicie wiem ze większe ale dzięki za przypomnienie. Zastanawiam się czy nie kupić czegoś na wzmocnienie z suplementacji. Niewiem czy to ma sens tak sie faszerować na tym etapie. Myślałem o białku. Coś polecacie co nie jest tylko śmietnikiem a conieco pomaga w osiągnięciu jakiegoś efektu masowego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
Po co Ci bialko skoro piszesz, ze diete masz zbilansowana z kcal na +?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWY, SŁABY, CHCE SIŁY :)

Następny temat

jak cwiczyć

WHEY premium