SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w niskich temperaturach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
Jak się ma trening w niskich temperaturach około 10'C do rozwoju, wytrzymałości, kondycji i ogólnej sprawności fizycznej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
słabiej niż do treningu w wyższej temp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Jak wyżej Ogólnie rzecz biorąc w wyższej temperaturze nasze mieśnie są sprawniejsze i silniejsze...[choć oczywiście od pewnego poziomu temperatura taka robi się już męcząca dla organizmu].Dlatego zresztą przeprowadza się rozgrzewke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
jeśli jest zimno mięśnie są skurczone i nie wykonają takiej pracy jak w ciepłym pomieszczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
Ale ćwicząc w jakimś dresie zwiększamy temperaturę i mięśnie nie powinny odczuwać niskiej temperatury. Dobrze mówię czy się mylę?

Na co jeszcze wpływa niska temperatura oprócz skurczania mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
Są bardziej podatne na kontuzje nadciągnięcia naderwania zerwania itp. Ja już 4 rok będę trenował w nieogrzewanym garażu. ale jakoś daje rade :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
Właśnie mnie teraz spotkał ten problem :) Kiedyś miałem ogrzewanie w budynku w którym trenuję a teraz nie mam. Dodatkowym ogrzewaniem na prąd mogę ogrzać pokój do min 10'C i stąd moje pytanie.

A jak zymek trenuje ci się w niskich temperaturach przez dłuższy czas? Widzisz duże różnice niż przy trenowaniu przy wyższych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
no właśnie szczerze ci powiem że nie czuje różnicy pod względem słabszej pracy mięśni. tylko tyle ze mało przyjemnie sie siedzi w zimnym pomieszczeniu. zaczynam trening w grubym dresie jak mocno sie rozgrzeje to przechodzę nawet to "toples" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
zalezy w jaki sposob ktos trenuje i w jakim czasie

w jakiej cenie sa treningi 0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
To ja jeszcze się nie przyzwyczaiłem żeby ćwiczyć toples :)

Mi na obecną chwilę dobrze się ćwiczy przy takich temperaturach i byłem ciekawy jak to wygląda w dłuższym okresie.

Poranskski mi chodzi o normalny trening na siłce do 60min w temperaturze w okolicach 10'C oczywiście ubranym w dresie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do poprawy: Split 2x w tygodniu każda partia

Następny temat

ilość powtórzeń w serii

WHEY premium