SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu przy zaniku mięśni.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1365
Cześć, szukam osoby która podała by mi jakieś fajne i lekkie ćwiczenia które mógłbym robić w domu ponieważ mam zanik mięśni nóg spowodowany chemioterapią ale za 2 miesiące już będę na stałe w domu i chciałbym aby jakaś osoba znająca się pomogła mi ułożyć ćwiczenia i na przyjazd już bym zaczął się przywracać do formy.
Obecnie w domu do dyspozycji mam: orbitrek, AbSpace, piłkę do gimnastyki, taśmę do rozciągania i 2 hantle 1.5kilowe. Ale w formie obecnie jestem takiej, że mam problemy z: chodzeniem, utrzymaniem równowagi, wstaniem z łóżka, krzesła, toalety, myciem się. Jeżeli będę w pozycji kucającej tak samo również się nie podniosę dlatego muszę ćwiczyć. Przez rok jeszcze wymagać będę opieki, nawet mnie strach samego w domu zostawić bo sobie nie daje sam rady, opiekuje się mną Mama cały czas a mam 17 lat, jest to dla mnie krępujące bo przed chemioterapią byłem zawsze samodzielny, sam gotowałem, uprawiałem regularnie sporty (basen, piłka nożna, bieganie) a teraz kompletnie nic nie jestem w stanie zrobić bo mnie już tak zwaliła z nóg. Będę bardzo wdzięczny jeżeli znajdzie się ktoś taki i by mi pomógł bo ja się kompletnie nie znam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chemia bardzo osłabia organizm, więc zanim zaczniesz wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia, konieczna będzie konsultacja z lekarzem, forum to nie jest odpowiednie miejsce do rozwiązywania takich problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
jw.

Zapytaj jaki rodzaj wysiłku byłby wskazany o ile wgl dopuszczalny bd coś > niż spacer.




e: no i chemia wyniszcza, więc szkoda byś nabawił się przy ćw na własną rękę jakiejś kontuzji podczas gdy wszystkie stawy, kości, ścięgna itp są osłabione.



Niemniej jednak powodzenia w leczeniu i dużoooo zdrowia życzę

Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-06-12 16:36:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jw.
Powinien się Toba zając profesjonalista

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początek pomocy

Następny temat

Żebra mi wystają

WHEY premium