SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu

temat działu:

Plany treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 256
Witam
Jestem bardzo szczupły i chciałbym trochę przypakowac abym nie był takim chucherkiem. Nie mam zbyt wiele czasu i pieniędzy na siłownię więc pytanie czy trenując w domu mając do dyspozycji jedynie hantel i 10 kg obciążenia do niego, robiąc pompki i używając tego hantla jestem w stanie coś zdziałać aby po paru miesiącach było widać spory progres czy ma takie cuda musi być profesjonalny trening na siłowni?
Aby przyspieszyć proces jakie suplementy diety powinnienem brać? Najlepiej jakby były w kapsułkach ponieważ shake średnio mi smakują.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 41 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 248
Sam kiedyś ćwiczyłem w domu robiąc pompki i wyciskając hantelek z obciążeniem max 10 kilo na rękę. Co do efektów ... pompki oraz ich różnorodność mogą po dłuzszym okresie uwdiocznić się na klatce i ramion (tricepsy). Nie będą to raczej efekty jakieś szokujące. Pamiętaj, że ludzkie ciało to nie jeden mięsień i nie są wszystkie za to samo odpowiedzialne. Zatem w ćwiczeniach potrzeba wiele różnorodności. Stąd lepszych efektów zaznałbyś na siłowni lub trenując na drążku. Co do suplementów, to do budowy mięśni na pewno potrzebne jest białko, więc białko WPC w proszku jest okay. Ale pamiętaj by nie brąc go bez żadnych ćwiczeń bo mogą z tego wyniknąć problemy zdrowotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 256
A kreatyna w kapsułkach? Pomogła by w progresie oraz na przybraniu masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 41 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 248
Poczytaj w internecie jak dokładnie działa kreatyna. Na youtubie jest również wiele wyjaśnień. Z tego co wiem, do każdych suplementów wpierw musi iść trening, a dopiero w drugiej kolejności jakieś suplementy. Ważnijesza jest dieta. Zrób sobie zapotrzebowanie kaloryczne i jeżeli zależy ci na przroście masy to dodaj sobie +300kcal. Tylko musisz wtedy systemtycznie ćwiczyć by nie poszło w tłuszcz za mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To nie działa tyak że kupisz opakwoanie kreatyny, cosw domu porobisz i efekty bedą super, po 2 latach treningów jakieś wfekty pewnie będą, ale nie z 10 kg hantlem.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena szybkiego planu treningowego

Następny temat

Potrzebuje plan treningowy fbw 3x w tyg

WHEY premium