SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 46
Witam, potrzebuje dobrego treningu który pozwoli mi ROZBUDOWAĆ MASĘ MIĘŚNIOWĄ z użyciem jedynie drążka.
Nie mam dostępu do żadnego sprzętu kulturystycznego, mam tylko drążek do podciągania.
Mam 18lat, 162cm wzrostu i 60 kg wagi. Mój cel to dobić do wagi 65-68.








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zaglądnij do działu Trening w domu, znajdziesz tam przykładowe plany treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Pryenosye do treningu w domu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
georgu, nie pij. A jak pijesz to wciśnij crtl+shft jednocześnie by nikt się nie zorientował że pijesz


proteiN98
w tematach podwieszonych masz coś takiego jak spis treści,a tam przykładowe plany. Również i takie gdzie ktoś nie ma sprzętu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
QUEBLO
georgu, nie pij. A jak pijesz to wciśnij crtl+shft jednocześnie by nikt się nie zorientował że pijesz


Wezmę sobie radę do serca, ale można mnie badać alkomatem. Nic nie wykaże

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 46
ale można takim planem dobić z 60 kilo do 65-68?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy kalisteniczy z wlasnym ciezarem ciala

Następny temat

Jak to się nazywa i gdzie to można kupić? końcówka sznuru do tricepsa...

WHEY premium