SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu. Mega motywacja.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1877
Siema!

Od 15 stycznia ćwiczę regularnie w domu. Nie mam wystarczająco czasu, żeby jeździć na siłownię, więc postawiłem na ćwiczenia z masą własnego ciała + dodawanie obciążenia. Mam straszną motywację która się utrzymuje co mnie cieszy i skłania do ćwiczeń :)

Jestem chudy, ważę obecnie 74kg przy około 185cm i mam problem z przytyciem. Staram się trzymać jakąś dietę gdzie jest dużo białka itp. Jem dużo!!!

Jak zaczynałem ćwiczyć nie potrafiłem się podciągnąć ani razu nadchwytem siłowo. Do dzisiaj daję radę się już podciągnąć. Gdy ćwiczyłem dzisiaj, zrobiłem około 4 serie 10 pompek po czym dodałem kolejno 4 kg obciążenia a potem następne 4kg co w sumie dało 8 kg obciążenia i zrobiłem na obydwu obciążenaich po 2 serie. Proszę was o pomoc w jakimś planie treningowym, bo jak na razie ćwiczę co 2 dzień a trening wygląda tak:

1. 7x10 pompki zwykłe
2. 3x10 diamentowe
4. Podciągnięcie nadchwytem
3 x 10 negatywne
5. ćwiczenia na brzuch

Plus do tego są jakieś pompki na barki i ćwiczenia na nogi, co trening coś sobie dodaję więc nie wygląda on tak biednie jak tutaj.
Chciałbym was poprosić o pomoc żebym znalazł jakiś sprawdzony plan treningowy, który da efekty i motywację :)

Pozdro!




Zmieniony przez - Terminator70 w dniu 2018-01-26 15:50:43

Zmieniony przez - Terminator70 w dniu 2018-01-26 15:59:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poszukaj jakichś planow w dziale trening w domowych warunkach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
witaj, rozumiem, ze nie masz sprzetu w ogole?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1877
Mam jedynie hantle 4kg. Ale 4 kg to co to jest.. Używam ich jako obciążenie do pompek, wkładam do plecaka książki albo właśnie te hantelki. Mam również ten drążek. Zależy mi głównie na masie... W sensie żeby trochę urosnąć, bo przez moja posturę nikt nie bierze mnie na poważnie i to jest po prostu przykre. Ale staram się też ćwiczyć tak, żeby w przyszłości nauczyć się stania na rękach czy innych sztuczek.

Odkąd zacząłem ćwiczyć to robię zdjęcia, widzę jakąś minimalną różnicę ale tylko tyle że zarysowały mi się trochę mięśnie klatki piersiowej i brzucha to wszystko. Staram się jeść dużo i zdrowo, więc jakąś dietę trzymam :)

Zaczynałem ćwiczyć już x razy, ale właśnie zawsze gdzieś po drodze zabrakło tej motywacji przez co przestawałem.






Zmieniony przez - Terminator70 w dniu 2018-01-28 18:18:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kup sobie z czasem regulowane hantle + obciążenie. Zrobisz z nimi wykroki na nogi, wyciskania stojąc na barki w różnych wersjach, wznosy na boki...itd

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1877
A tak jak teraz nie mając nic i robiąc to co napisałem powyżej, to coś tym zdziałam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na pewno. Pompki z nogami na podwyższeniu zrób, żeby i górę klaty aktywować.
Dodaj wykroki z hantlami na sam początek.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod RUNMAGEDDON - Praktycznie od 0. Prośba o pomoc i opinie.

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium