SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu, z pompkami.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Witam, jestem tutaj nowy więc nie bardzo wiem od czego mam zacząć, mam 22 lata 1,80 cm wzrostu i ważę 95 kg, chcę schudnąć i wyrobić trochę swoje ciało, nie mam możliwości chodzenia na siłownię-praca, jedyne co o czym czytałem to pompki. I tu moje pytanie czy jest ktoś w stanie ułożyć mi jakiś fajny plan z pompkami który będę mógł wykonywać w domu na poprawę siły i wyglądu ? Z góry wszystkim serdecznie DZIĘKUJĘ :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
tak,trzy razy w tygodniu.
Gainer? Nie bardzo. Nie masz czasu na porządny trening, to i suple nie będą Ci potrzebne.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Dodam że nie mam w domu sprzętu, jedyne co to hantelki 2 sztuki po 10kg, ale jednak mimo wszystko chciałbym dostać plan pode mnie na pompki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Mawashi
Musisz wiedzieć, że całe ciało człowieka jest niezwykle złożonym tworem. Nawet, jeżeli skupimy się tylko na układzie mięśniowo szkieletowym, to już tutaj napotykamy wiele zależności. Nierównomierna rozbudowa mięśni prędzej czy później spowoduje dysproporcje w Twojej postawie. Np. słabe mięśnie pleców, czy brzucha przy mocnych klatki czy barków, brak rozciągnięcia ogólnego, etc., spowodują wady postawy, które zaniedbane utrwalą się i przysporzą wiele problemów - nie tylko estetycznych.


Same pompki to zły pomysł. Poczytaj sobie podwieszone tematy, tam powinieneś znaleźć coś dla siebie. Swoją drogą drążek raczej może się okazać niezbędny.

O basenie/bieganiu myślałeś?

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Witam

Pozwolę sobie podłączyć się do tematu gdyż i mnie chodzi głównie o trening domowy z pompkami

Wiek: 26 lat
Wzrost 178cm
Waga 67 kg

Sprzęt: 2 hantle 7kg
Wcześniejszy trening: trochę luźnego FBW w ciągu ostatnich dwóch lat. Ogólnie kondycja przeciętna.

Chciałem ostatnio popracować nad klatką piersiową, która zawsze była moją słabą stroną. Jako że miałem ostatnio bardzo długą przerwę niniejszy trening traktuję bardziej jako wprawkę przed prawdziwym treningiem. Zależałoby mi na solidnej podbudowie i przygotowaniu.
Aby nie ćwiczyć samej klaty postanowiłem połączyć kilka ćwiczeń. Bardzo proszę o ocenę cze takie łączenie ćwiczeń ma jakikolwiek sens, oraz o ewentualne propozycje

Trenuję już około 1,5 miesiaca tym razem. Na chwilę obecną program przedstawia się następująco:

Dzien 1: Pompki klasyczne 14-12-10-10-14
Dzien 2: Przysiady głębokie z hantlą 46-57-43-34-50
Dzien 3: Pompki klasyczne 14-12-10-10-14
Dzien 4: Przysiady głębokie z hantlą 46-57-43-34-50
Dzien 5: Pompki klasyczne 14-12-10-10-14
2 dni regen i od nowa

Oprócz tego codziennie, również w trakcie przerwy wykonuję ćwiczenia brzucha. 6 Weidera. Teraz są to 3 serie po 10 powtórzeń.

Staram się również odżywiać w sposób bardziej zbilansowany, jeść więcej mięsa głównie kurczak, jajka itp.

Dużo pracuję i ciężko jest mi to wszystko pogodzić z pracą dlatego nie chciałbym żaby trening urósł do jakichś kosmicznych rozmiarów

Jednocześnie chciałbym się ze wszystkimi przywitać gdyż jest to mój pierwszy post na forum

Zmieniony przez - figrobster w dniu 2015-01-13 16:30:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1277
Panie robo92 wykonywanie samych pompek to nie najlepszy pomysl , proponuje trening ogólnorozwojowy chyba , że chcesz bawić się w programy typu ,,100 pompek " . W tematach podwieszonych na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania , bez koniecznosci spędzania dużej ilosci czasu na silowni . Mr.Figrobster , tutaj sytuacja ma się podobnie . Trening jednej partii ciała to dosyć archaiczna myśl . Odsyłam do podwieszonych tematów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
figrobster

Dużo pracuję i ciężko jest mi to wszystko pogodzić z pracą dlatego nie chciałbym żaby trening urósł do jakichś kosmicznych rozmiarów


Zmieniony przez - figrobster w dniu 2015-01-13 16:30:47

nie boj sie nawet jakbys bardzo chcial to nie urosniesz do duzych rozmiarow. a przysiad z hantla 7 kg na lape to jest jakis smiech na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Haha Z hantlą 7kg oczywiscie nie
Niedokładnie napisałem

Chodziło mi o to że weider zajmuje mi powiedzmy już około 30 minut, przysiady też 20-25. Jakaś rozgrzewka i trening trwa już godzinę a tak naprawdę nic konkretnego w nim nie ma. Wolałbym aby trening był cięższy / większymi ciężarami a nie zajmował czasu więcej niż to konieczne

Godzina w ciągu dnia to dla mnie dość sporo :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
rodzaj siadu
podciąganie na drążku(opcjonalnie inverted rows)
rodzaj pompek
półpompki na barki lub unoszenie na barki
coś na brzuch

proste FBW do wykonania w domu. Przy takim zestawie jesteś w stanie zmieścić się poniżej godziny

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Bardzo dziekuje za odpowiedzi :) rozumiem ze pompki to nie najlepszy pomysl, wiec moze napisalibyscie mi jakis plan ogolno rozwojowy zeby troche wyrzezbic cialo i spalic tluszcz :) dziekuje za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Cichociemny: jeśli chodzi o bieganie to myslalem o tym i o basenie rowniez, chodzi o to ze nie chce schudnac i wygladac jak patyk tylko zeby troche wyrzezbic cialo a poprzez samo bieganie raczej tego nie zrobie prawda ? Wiec jak byscie mogli mi panowanie doradzic jakis dobry trening ogolno rozwojowy ktory mozna wykonywac w domu i w miare fajnie dziala na cialo to bede bardzo wdzieczny, drazek rowniez moge zakupic i powiesic to nie problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
QUEBLO dziekuje za dobre rady, czy bylbys w stanie zrobic mi jakis dobry plan w ktorym zmieszcze sie w godzine i zrobie go w domu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja + masa i rzeźba

Następny temat

Trening na drążku i pompki

Wiecej