SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening tygodniowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
Cze, czy ktoś mógłby pomóc mi zrobić plan ćwiczeń na cały tydzień? Dopiero zaczynam zabawę w te klocki więc sam nie potrafie ustawić sobie dobrego treningu. Mam 16 lat i 185cm wzrostu. W wyciskaniu sztangi max wziąłem 57kg (dwa pełne powtórzenia). Mam drążek, ławeczke, gryf łamany i dwa proste (krótki i długi) + 2 takie na jedną rękę Obciązenia - 2x 20kg, 4x 10kg, 2x 5kg, 10x 2,5kg i 4x 1,25kg. Najbardziej zależy mi na zwiększeniu wyskoku i siły rąk.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

wszystko w BYC niczym sie nie rozni, jest jednym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moge ci pomoc tez mam 16 lat i tez mam 185 wzrostu wyciskam 90 kilo jedno powturzenie ale to przeciez nie jest odpowiedz wiec zalezy czy chcesz miec duzo masy czy byc szybki czy moze chcesz przytyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
Na razie chce trenować na mase, ale bez przesady, bo trenuję też sztuki walki więc nie chce stracić dużo szybkości. Najlepszy byłby trening na mase z jakimiś ćwiczeniami polepszającymi szybkość :)

wszystko w BYC niczym sie nie rozni, jest jednym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1216
napisz do mnie na gg. to pogadamy o tym treningu tygodniowym

MĄDRA DIETA I TRENING ZASTĄPIĄ KAŻDY KOKS !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
Siemka! Mam 15 lat waże 48kg i mam 167cm wzrostu i prosiłbym o jakies ćwiczenia na mase... A także co ćwiczyc każdego dnia jakie partie mięśni... Z góry dziękuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
chcialym sie zapytac co jest lepiej czy cwiczyc 3 razy w tygodzniu ale wszystkie partie czy zrobic jakis plan i w kazdy dzien cwiczyc co innego bo ja cwicze wszystko w jeden dzien i tak 3 razy w tygodniu???

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
witam niewiem co te 2 ostatnie pytania wnosza do tematu niemozna zrobic swojego ? a wracajac do pytania nr 1 nik ci planu nie napisze
napisz Ty na spece ci poprawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
Cwicze codziennie: jednego dnia klate i bicepsy, drugiego plecy i triceps, trzeciego barki przedramie i kapturki i tak w kółko... A i codziennie robie serie brzuszków. Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Ludziom z tego tematu się to przyda:

https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html 

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
dzięki wielkie:0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

godziny treningu

Następny temat

Czy dobrze???

WHEY premium