SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening szybkościowy do dowolnego 50m i 100m

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61
Mam nadzieje ze ktos pomoze, ułozy mi trening itp, ze swojej strony gwarantuje ze bede bez mrogniecia okiem pływał i solidnie pracował na treningach. Dla harddude wypełniłem Ankiete:
ANKIETA:
>1.Ile razy w tygodniu możesz chodzić na pływalnie?
ok, 5 razy w tyg,
>2.Ile (w przybliżeniu) przepływasz [km lub m] na jednym treningu?
- 1,5km
>3.Jaki widzisz twój cel w treningu pływackim:
a)poprawa wyników na 50m i 100m dowolnym, najpierw zblizyc sie do zyciowych a potem je pobic
b)poprawic wytrzymalosc
e)ćwiczenie techniki
>3.Jakimi stylami pływasz na treningu najczęściej?
dowolny i klasyczny, motylem poplyne najwyzej 50m na poczatek trenigu po czym wymiekam, grzbiet srednio (prawde mowiac kiedys lubilem ale dawno juz nim nie plywam)
>4.Jakimi stylami potrafisz pływać?
Dowolny, Klasyczny, Motylkowy, Grzbietowy, glajch, kraul ratowniczy, piesek ;)
>5.Jaki jest twój ulubiony styl ewentualnie styl którym chcesz pobić swój rekord >życiowy(podaj również odcinek)?
dowolny jest ulubiony i nim chcem zrobic rekord ale 200m to maks jaki nim plyne bez odpoczynku, chcem poprawic rekordy na 50m i 100m dowolnym.
>6.Jeśli znasz swoje najlepsze rezultaty to podaj.
(z 2000r to 50m-29,34s i 100m-1:14:20- obydwa personal best)
>7.Czy trenujesz inną dyscypline sportową?Jeśli tak to jaką?
teraz nic, czasmi troche plywam i raz na jakis czas gram w noge na hali
>8.Czy są jakieś przeciwwskazania od lekarza związane z zajęciami na pływalni?
Nie
>9.Czy posiadasz jakieś akcesoria pływackie typu deska łapki?
Tak, dwie deski i łapki,


Pare słow odemnie to obecnie plywam 50m dowolnym w 32,20s, dzisiaj robilem rowniez coopera wynik to 600m, pierwsze 150m dowolnym potem na zmiane 25 klasyk 25 dowolny bo bylo mi tak wygodnie. Napewno i wiem to w 100% mam bardzo słabe nogi, z rekami jest lepiej i one sa moja głowna siła napedowa, poztym 200m dowolnym to maksymalny dystans dla mnie bez odpoczynku obojatnie czy plyne wolno czy szybko. W czerwcu bede mial 25 lat. Mam 180cm wzrostu i 85kg wagi przy czym generalnie naleze do tzw. gruby ciezkich kosci mam kilku kumpli ktorzy sa moej budowy ciala i wzrostu a waza po 75kg-78kg. w IV kalsie podstawowki trenowalem plywanie przez roku. przez 6 lat trenowalem judo, skonczylem 2 ogolniaka, czyli troche dawno temu. Moj nawrot kozilkowy to tragedia tez. Jednym slowem mam checi i nadzieje ze ktos mnie poprowadzi. Dzieki za Kazda pomoc.

co cie nie zabije tylko cie wzmocni!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
Cześć przeczytaj te posty które zamieściłem : Pływanie - sprint, pływanie - wytrzymałość i redukcja, pływanie - wytrzymałość z elementami sprintu...jak bedziesz miec pytania to pytaj

Pozdro
HD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o tych butach

Następny temat

mierzenie tetna podczas plywania

WHEY premium