SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening silowy na sali???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 591


Głowie sie i głowie jak sie ruszac zeby wkońcu były efekty. po przeczytaniu wielu postów postanowiłam wybrać propozycje tyki czyli trening aktywnie spalajacy fat, podobno to jakas innowacja . Tyka proponuje:

1. 2-3 razy w tygodniu trening siłowy po 45 minut (z bardzo krótkimi przerwami pomiedzy seriami). Po treningu siłowym 10 - 12 min HIIT, czyli intensywne aeroby angazujace jak najwieksza ilosc mięsni całego ciała.

2. Oprócz tego w dni wolne od treningu 10-12 min HIIT

Fine, podstawa juz jest, oczywiscie oprocz tego dieta na redukcje i do boju. Otworzyłam strone mojej siłowni i probuje cos wybrac, nie chce isc na siłownie siłownie ale na zajęcia na sali. Bo czy mam racje ze odpowiednie zajecia na sali tez mozna potraktowac jako trening silowy

Jesli tak to które???
oto zajecia ktore proponuja, prosze o jakies wskazowki:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety, trening siłowy jest nie do zastąpienia żadnymi z powyższych zajęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1489
Zabieraj własne sztangi, ławkę i wciśnij się przed stretching Po treningu siłowym - jak znalazł. A poważniej, czy przy tym klubie nie działa żadna, choćby symboliczna siłownia ? Byłoby to conajmniej dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 591
Dziki za odpowiedzi. Szkoda ze nie mozna potraktowac tych zajec jako silow.. trzeba isc na silownie. Jasne ze jest silownia przy tym klubie, tak tylko probowalam ja obejsc. Juz nie marudze zapisuje sie na silownie, mam tylko nadzieje ze bedzie tam jakis mily pan ktory troche mna pokieruje bo nie mam pojecia od czego zaczac.. Dzieki jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1489
Zacznij oczywiście od trweningu całego ciała powiedzmy 4x w tygodniu bez przeciążania się. Opanuj technikę to absolutny priorytet. Nigdy zwiększaj parametrów treningu, aż nie będziesz pewna perfekcyjnego wykonanania ćwiczenia w CAŁEJ serii. Po ok.1 do 2-óch tyg. warto (oczywiście po rozgrzewcze) ustalić twoje ciężary maksymalne (1RM) w jak największej ilości ćwiczeń by moć ustalić dlaszy trening oraz na bieżąco badać Twoje postępy. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 591
Dzisiaj bylam pierwszy raz na silowni Na szczescie zgodnie z przewidywaniami byl tam mily pan ktory objasnil mi co i jak, pokazal troche cwiczen silowych i zachecil do ciezkiej pracy. Oczywiscie powiedzial ze powinnam glownie siedziec na aerobach ale jak troche sie wyrobie to bede cwiczyc zgodnie z zaleceniami Tyki. Dzisiaj siedzialam tam prawie 3 godziny.. probowalam taki dziwny rowerek w pozycji troche lezacej, zwykly rower, bieznie (bardzo mi sie spodobala), steper i cwiczenia silowe .. podnoszenie nog do gory, brzuszki na laweczce, sklony w dol na laweczce i podnoszenie takiego czegos (nie wiem jak to opisac)

Ogolnie bardzo mi sie podobalo, spocilam sie jak trzeba i nie moge sie doczekac nastepnego razu.

Zakupilam sobie karnet open wiec moche chodzic do woli ale zgodnie z zaleceniami ogranicze sie narazie do 4 razy w tygodniu. Skoncentruje sie na cwiczeniach ktor mam i postaram sie wykonywac je dokladnie, pozniej bede cos dokladac, za tydzien za dwa.

dzieki za wszystkie rady, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

38% BF ?

Następny temat

Odżywianie przy odchudzaniu

WHEY premium