SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening silowy i HIIT

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762
Witam,

Chcialam spytac, czy po skonczonym treningu silowym, wzieciu potreningowki (olimp- reanimator) lub samego BCAA z bananem po ok 20 min. moge wykonac HIIT?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62129
Odłóż ten trening na dzień bez treningu siłowego,po treningu zrób(jeśli musisz) lekkie aeroby.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
hiit lepiej wykonowyac w dni bez silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762
jestem instruktrem fitness i w dni bez silowni czesto prowadze kilka klas dziennie, a poza tym treningi personalne, dlatego nie mam czasu zrobic ich w dni nietreningowe:/ tylko poranki po silowni mam wolne. nawet raz tygodniowo spowoduje duze utraty miesniowe|?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Można jechać interwały po treningu. Te 12-15 minut Cię nie zabije. Może będą mniej eksplozywne niż w dni nietreningowe - ale kto by się tym martwił. Osobiście robię zazwyczaj w dni treningowe tabatę - ale nie jakieś burpees czy thrusters itp. - a ciężkie wypychanie na suwnicy na nogi na przykład. Nie narzekam.

Zawsze można się wspomóc BCAA - organizm je przeżre jako zastrzyk energii i będzie ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieśnie klatki piersiowej

Następny temat

prosba o pomoc z treningiem na mase

WHEY premium