SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy i crossfit

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2980

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

20

Waga

72

Wzrost

175

Zdjęcia sylwetki (przód, bok i tył w pozycji naturalnej)

-

Doświadczenie sportowe (wymień wszystkie uprawiane sporty od - do)

pilka nozna 5 lat silownia 3 lata ale dopiero pół roku solidnego treningu

Dostęp do sprzętu

wolne ciężary

Cel treningowy

przede wszystkim siła

Dieta (przedstaw zrzut z potreningu.pl)

nie trzymam sie jasno okreslonej diety poprostu nie jem wogole przetworzonej zywnosci duzo bialka zwierzecego tluszczy i wegli wsluchuje sie w moj organizm

Stosowanie suplementy (wcześniej, aktualnie)

aktulanie bialko wczesniej kreatyna

Problemy zdrowotne, przeciwwskazania medyczne, kontuzje (opis)

brak

Ograniczenia żywieniowe ze względu na zdrowie

brak

Dotychczasowa aktywność treningowa (rodzaj, czas, program treningowy)

plywanie bieganie crossfil

Podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach: martwy ciąg, przysiad, wyciskanie leżąc, wyciskanie stojąc, wiosłowanie sztangą, podciąganie na drążku (ilość):

martwy ciag 5x110 przysiad 5x90 oczywiscie pełny przysiad atg wyciskanie lezac 5x 80 wyciskanie stojac 5x 50 wioslowanie sztanga 10x 60 podciaganie na drazku 22x silowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 429
Witam
Zamierzam trenowac dwa razy dzienn rano trening silowy(np. 5/3/1) a nastepnie wieczorem crossfit. Jak trenuje crossfit to wytrzymalosc mam w miare dobra lecz jestem slaby. WODy trenuje na zanizonych ciezarach i powoli mnie to denerwuje. Dlatego mysle nad wprowadzeniem tego treningu na sile. Jeszcze zastanawiam sie jeszcze nad samym treningiem silowym i wrocic do crossfitu jak nabiore sily. Co byscie mi w takiej sytuacji poradzili?

Z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przede wszystkim: co chcesz osiągnąć ćwicząc i na siłce i cf? z doświadczenia wiem że mieszanie siłowego i cf męczy i zaniża efekty zarówno jednego jak i drugiego - przynajmniej ja tak miałem. odpuściłem siłkę i robie tylko cf i jest lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 429
Ogolnie chce byc maksymalnie sprawny dlatego trenuje crossfit ale jako ze sila odstaje i wykonuje WODy na zanizonych ciezarach teraz chce skupic sie na sile. Dzieki za odp. Jeszcze sie ktos wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Trening w takim trybie ( dwa razy dziennie ) nie pozwoli Ci osiagnac Twoich celow, chyba ze:

1. Masz genialne geny do sportu
2. Nie bedziesz robil nic innego, tylko treningi, jedzenie i sen
3. Wspomaganie farmakologiczne

Inaczej zwyczajnie sie zajedziesz, lub jak zawsze mowi Hubert, bedziesz wszystko robil na odpyerdol - co wogole mija sie z celem.

Zmieniony przez - xzaar77 w dniu 2013-04-06 09:23:18

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem musisz określić priorytety na np najbliższe pół roku i wybrać, albo cf, albo siłka, względnie jedno potraktować jako priorytet a drugie tylko jako uzupełnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
j/w xzaar77 trafna rada .

5/3/1 a wieczorem cross fit to nie możliwe praktycznie do wykonania w ten sam dzień , nawet na porządnym towarze doszło by do szybkiego przetrenowania a w skrajnych wypadkach do rozpadu tkanki mięśniowej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 429
Dzieki za odpowiedzi. Zrobie jak mowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
W ksiazce Wendlera jest temat poswiecony mieszance 5/3/1 i Crossfitu,wyslij mi swoj mail na priv,a wysle Ci kopie ksiazki,przeczytasz,jak to moze wygladac,pozdro


Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2013-04-06 23:21:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5386
max a mozesz wrzucic do tematu kopie(skan?) tego rozdzialu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Pierwsza czesc













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
druga













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec Wear - film prezentujący sportową kolekcję ubrań.

Następny temat

TRX

WHEY premium