SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy a sztuki walki k-1

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 110
Cześć mam 18 lat 182 cm wzrostu i 60 kg trenuje kickboxing 3 razy w tygodniu i 2-3 razy na siłowni . Co ćwiczyć na siłowni na mase i dynamikę. Jeśli jest już jakiś wpis na podobny temat to poproszę link , szukałem ale nie mogłem znaleźć z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776802
https://www.sfd.pl/[ART]_Trening_siłowy_w_sportach_walki_boks_+_wideo-t916444.html 

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Trochę oksymoron, robienie masy raczej wyklucza robienie w tym samym czasie dynamiki. Moim zdaniem, jakimś rozwiązaniem może być trening oparty o zarzuty, rwania itp, ćwiczenia dynamiczne z ciężarem, czy nawet praca nad siła maksymalna.
Typowy trening masowy, nie idzie w parze z dynamiką, chyba że ktoś jest jakimś genetycznym freakiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan góra dól ocena

Wiecej