SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy + worek a masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Witam, mam takie pytanie czy gdy ćwiczę 7 razy w tygodniu 3 razy siłownia (pn,śr czw) i 4 razy boks to dam rade zbudować masę przy odpowiedniej diecie, czy tylko z dostarczanymi kaloriami zacznie mnie zalewać sam tłuszcz i z treningów kondycyjnych(boks) na czas budowania masy lepiej zrezygnować i dostarczać mniej kalorii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Da radę zbudować mięśnie przy odpowiednio dobranej diecie. Tylko, że musisz mieć też czas na regenerację i uważać, żeby się nie przetrenować.
Ekspertem nie jestem, ale nie zalecałbym dłużej niż 2 miesiące takiego treningu. I to pod warunkiem, że już jesteś dobrze wysportowany.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
No własnie ja tak trenuje już ponad rok, tylko że zawsze robiłem to dla spadku wagi a teraz juz tłuszczyk zgubiłem i chciałbym masować i nie wiem czy zaprzestać boksu czy po prostu dokładać zdrowych kalori ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Odpowiednia dieta to podstawa.
Kalibruj ją z tygodnia na tydzień aż znajdziesz złoty środek.

Na pewno potrzebujesz większych ilości kcal.Ile? To ci już powie twój organizm

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meraviglia - dziennikowy motywator w walce o formę

Następny temat

Trening na masę, nie obciążający kręgosłupa.

WHEY premium