SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy, redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 845
Witam! Ćwiczę na siłowni (regularnie) 4 miesiące, mam 18 lat, wzrost 184 przy wadze 78 (duzy brzuch)... Od stycznia mam zamiar redukować, z tego właśnie względu... Ale do rzeczy, myślałem o treningu 4-6 tygodni ćwiczenie pod siłe od 2-8 powtorzeń, nastepnie po tym okresie ćwiczenia z powtorzeniami od 10-14. Myślicie, że jest sens robić coś takiego?

obwod klatki- 101
biceps- 34
przedramie 30,5
pas- 88
udo-53,5
łydka- 37,2
Chciałbym wprowadzić priorytet na biceps, gdyż strasznie mnie irytuje to, że jest taki mały... Również chciałbym pozbyć się tego tłuszczu, coś poradzicie? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :)

Nie dostałem odpowiedzi także postanowilem, ze napisze trening jeszcze raz..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na redukcji nie rób żadnych priorytetów, masa i tak spadnie. Siły na redukcji tez zbytnio nie zrobisz, trzymaj się zakresu ok 8-12 powtórzeń.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 845
Tak, ale od stycznia chciałem redukować, a trening siłowy chciałem wprowadzić od teraz... Do stycznia/lutego chce masować, potem redukcja... Tylko nie wiem czy jest sens to wprowadzić dlatego się was chcialem spytać o radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Od końca stycznia jeszcze ok, można od teraz jakiś cykl siłowy zrobić, ale od początku stycznia nie bo co to zostało 2 tygodnie grudnia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 845
To próbować robić powtorzenia w zakresie 2-6? I jak to właśnie robić? Na każdą partie? Triceps i biceps też robie po te 6 powotrzen? Wydaje sie troche mało, jak z dobieraniem ciężaru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na typowe siłowe za wcześnie, dopiero 4 miesiące trenujesz, siła i tak skoczy trzymaj wyższy zakres 8-10 powtórzeń.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 845
Dzięki, pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężki powrót do sprawności fizycznej

Następny temat

FBW do oceny by maSHo

WHEY premium