SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przed Muay Thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 551
Witam.

Nie wiem czy dodałem ten temat w odpowiednim miejscu, jeśli nie to sorry.
Więc tak za jakieś 2 miesiące chciałbym zacząć trenować Muay Thai i przez ten czas chciałbym się przygotować, tylko nie wiem jakie ćwiczenia robić.
Mam trochę sprzętu do ćwiczeń siłowych w domu. Doradzicie mi jakie ćwiczenia najlepiej robić przed treningiem Muay Thai?

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 251
Witam... czy moglibyscie mi powiedziec z jaka intensywnoscia wykonywac te cwiczenia?
Tz. Ile razy w tygodniu, ile seri itd... 2 miesiace temu rzucilem papierosy wiec szybko sie mecze a za jakis miesiac chcialbym tez zaczac treningi muay thai i nie chce zdychac po 15min treningu.
Dzieki
JAKUB

Zmieniony przez - ceies w dniu 2014-10-22 22:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 543
katuj nogi i brzuch i dożo się rozciągaj ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Idź na trening, szkoda czasu na przygotowania bo to zrobisz na sali treningowej.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 551
Chciałbym pójść teraz na treningi, ale na razie nie mogę z pewnych powodów. Za jakieś 2 miesiące dopiero będę mógł.

Zmieniony przez - MusiK w dniu 2013-12-07 21:49:48

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2357
Przysiady, pompki, brzuszki, podciąganie, bieganie i rozciąganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45894
siłownię to odpuść na początku,tak jak kolega wyżej pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1332
Dodał bym jeszcze składanki koniecznie tj. " z postawy zasadniczej, przejście do przysiadu podpartego,
- następnie wyrzut nóg w tyl, do podporu przodem
- powrót do przysiadu podpartego
- wyskok w górę z klaśnięciem w dłonie ponad głową."
,bieg bokserski, przysiad wyskokiem i zmianą pozycji (raz lądujesz tak, że lewą nogę masz z przodu, a prawą styłu i po wyskoku zmieniasz pozycję lądując z nogą prawą z przodu, a lewą z tyłu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Jak najwięcej ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Pompki, przysiady, brzuszki, grzbiety, podciąganie, kombinacje: wyskok, przysiad, pompka itp. No i biegaj. Jeszcze lepiej interwały wrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Tak doradzaj gościowi na początek interwały, nic tylko pogratulować.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
A kto mówi, że musi od razu długo je robić? Przecież teraz jak pójdzie na sekcje, to wszystko na maxa już działa. A duża część treningów, to pewnego rodzaju interwały, zmienne tempo itp. Z resztą może jego kondycja jest na dobrym poziomie. Ale ja tutaj nie jestem expertem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Dużo ćwiczeń w szybkim tempie- skakanka, biegi interwałowe, katuj brzuch wytrzymałościowo i na takim samym poziomie rób pompki i przysiady.

Broń Boże nie boksuj, ani nie kop jeżeli nie masz jeszcze o tym pojęcia. Potem nie będziesz mógł się oduczyć złych nawyków.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Doskonalenie techniki w domu

Następny temat

Muay Thai a Boks

WHEY premium