SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening -pomozcie to dla mnie wazne

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
Plec:mezczyzna
waga:45
Wzrost:164
pytanie- chcialbym abyscie mi pomgli w ulozeniu treningu gdyz chcialbym byc sprytny silny i miec ladna sylwetke.Moim idolem jest bruce lee w podobie do mnie byl niski. Pomozcie mi prosze poniewaz daze byc taki jak on

MOim idolem jest i bedzie Bruce LEE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ps:chcialbym tez miec silne ciosy itp .... mam przyrzady do ccwiczen takie jak :worek ,gruszka refleksowka,obciazniki 2kb,Packa do kopniec ;p z gory dzieki za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Uczeszczam na sztuke walki taekwondo ale w wolne dni chcialbym sam sie szkolic w domu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1487
Trenując na worku, gruszce itp. musi cię ktoś kontrolować ( mam trenera na myśli ) bo ćwicząc sam wyrobisz sobie złe nawyki i będzie ci później jeszcze ciężej, a nie łatwo, ponieważ będziesz się musiał oduczyć tego co sam kombinowałeś i nauczyć pod okiem trenera poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 1815 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35261
chcialbym byc sprytny silny i miec ladna sylwetke
Sprytny od treningu to ty się nie zrobisz co do siły i sylwetki najlepsza jest siłownia (ale raczej poczekaj jeszcze tak z rok-dwa) no i fajnie sylwetkę wyrabia pływanie
Zostań przy taekwondo, a w domu się tylko rozciągaj i możesz albo w dni nie treningowe basen albo jakąś ćwiczenia typu pompki, brzuszki, drążek itp

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wlasnie napisalem plan i w wolne dni bede chodzil na basen i pompki robil ,a zarazem powtarzal na worku to co bylo na treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale dzieki za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
żeby upodobnić sie do bruca b.ważna jest też dieta,
mówię całkiem serio, bo dieta ma ogromny wpływ na sprawnosc fizyczną (wiem co mówię, testowane na sobie)
powinieneś jeść przedewszystkim ryż,on pomaga się skoncentrować, pozatym, polecam Ci książkę ochińskim odżywianiu (Odżywianie według pięciu przemian)
Słuchaj jak chcesz być ja Bruce to:
Odżywiaj się zgodnei z kanonami diety pięciu przemian
Zapisz się na Jeet Kune Do
Uprawiaj stretching
Ćwicz Tai- Chi i medytuj
Pamietaj Dieta i trening, warto kupić tę książkę, np w każdym empiku ja znajdziesz, duuzo łatwiej będzie Ci dojsć do perfekcji :)
POzdrawiam,
myśl pozytwnie i wierz w siebie

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 1815 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35261
Ty sobie żartujesz czy serio mówisz?
Dieta jest ważna (inna sprawa że w SW rzadko kto to docenia), ale dlaczego jakaś chińska? raczej nie słyszałem żeby jacyś zawodnicy, szanujący się dietetycy czy ktokolwiek polecał dietę opartą na zasadach ludzi sprzed paru wieków, żyjących w innym klimacie, z innym trybem życia
JKD obecnie to jest nędzna podróbka jego twórcy, już gdzieś w innym temacie się o tym stylu dyskusja toczy i... raczej nie jest zbyt pochlebna

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zgadzam sie z Dybatorem .MA racje ,kupilem ksiazke bruce lee ksztaltowanie ciala i wlasnie pisalo dietach jego :] thx za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a jeszcze mam jedna sprawe czy robienie pompek dziala na sile??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najtańsza sztuka walki lub system walki

Następny temat

boks tajski w okolicach Suwałk

Zestaw 1