SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pod zawody wl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Rzeczywiście widziałem ten filmik....myslałem że wrzucił coś nowego ?
Podstawowy bład tak jak pisałem , zdecydowanie zbyt wolne opuszczanie i brak dynamiki w wyciskaniu w górę...
Żeby coś doradzić na odległość jest potrzebny ciągły monitoring treningu......filmy to podstawa.
Nie wiem czy czasem nie robisz innych ćwiczeń w nie odpowiedni sposób...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
rolandman
Klajta, kiedy dokładnie masz zawody i kiedy robisz ostatni trening przed startem?

Zawody są 08.10.2016
Co do treningu muszę podpytać doświadczonych kolegów z forum.

WZOREK postaram się nakręcić jakieś filmy krótkometrażowe z moich treningów.


Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2016-09-15 20:07:31

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Moim zdanie minimum 4 dni przed zawodami ostatni trening.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
na swoim przykladzie moge doradzic ze najlepiej mi wchodzi ostatni mocny trening na tydzien przed i wlasnie na kilka ostatnich dni (3-4 przed) robie tylko jakies szybkie spiecie klatki tak do 200kilo zeby pobudzic uklad nerwowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
hernegild
Wskazówka trochę mało mówiąca.....bo Klajta nie wie jaki jest Twój max ?
Bo dla niego 200kg to może być cel na przyszłość....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
RAcja moj blad, zakrecony z pracy odpisywalem. Ja ostatni mocny trening robie na tydzien przed (ostatni mocny to taki trening w ktorym robie dwojki na pierwszym planowanym podejsciu) a na 3-4 dni przed startem robie sobie jedno powtórzenie na ciężarze którym jestem w stanie zrobic okolo 8 ruchów, czyli w moim przypadku jest to 200kg.

A generalnie najlepiej przetestuj różne schematy na sobie i z czasem wypracujesz idealny pod siebie, bo każdy z nas ma jakiś swój "rytuał" bez którego nie wychodzi na pomost :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
hernegild


A generalnie najlepiej przetestuj różne schematy na sobie i z czasem wypracujesz idealny pod siebie, bo każdy z nas ma jakiś swój "rytuał" bez którego nie wychodzi na pomost :)



I to jest idealne rozwiązanie...każdy jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Dzięki panowie za wskazówki i rady.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Jakiś błąd mi się wkradł.
A to filmiki z treningu.


Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991


Powrót do formy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GPC Carpathian Cup 2016 - 21-23.10.2016 ZALESIE

Następny temat

IX Mistrzostwa Kaszub Strongman - Dziemiany 06.08.2016 r.

WHEY premium