SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pod K-1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 623
Witam bardzo przepraszam jeśli naruszany przeze mnie temat był już poruszany....mam problem z ułożeniem treningu pod ową dyscyplinę sportu,ponieważ w okres wakacyjny jest przerwa ale także po treningu w domu chciałbym dać jeszcze z siebie 110% ;]]...i nie wiem jaki trening byłby do tego odpowiedni i na jakich partiach mięśni się skupiać jak i także czy na kondycji i rozciąganiu...dobrze by było jakby ktoś chociaż podał mi prototyp takiego treningu gdzie resztę mógłbym już sobie odpowiednio z organizować...oczywiście chodzi mi o trening warunkach domowych gdyż jak na razie nie korzystam z siłowni gdzieś na tym forum znalazłem treningi dotyczące Fighterów Infinite Intesity i Never Gymless ale nie wiem ile w tym prawdy jak i także nie mogę znaleść żadnego polskiego artykułu na ten temat...;]]

z góry dzięki za pomoc :D

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 60

Wzrost: 174

Cel treningowy: Siła,Masa

Staż treningowy na słowni: Brak

Uprawiane inne sporty: K-1

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): drążek,hantelka(regulowana max 14kg)i worek bokserski

Dieta: jak na razie brak po prostu jem co popadnie ale bardziej się skupiam na białku i węglowodanach...

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak





Zmieniony przez - Krachu666 w dniu 2011-07-25 15:16:16

Zmieniony przez - Krachu666 w dniu 2011-07-25 15:41:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 451
Tu masz wszystko co potrzebujesz
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

Zmieniony przez - grono11 w dniu 2011-08-14 11:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 960
O takie coś Tobie chodzi:

? :D

Ja robię sobie czasami treningi obwodowe na siłowni. Dobrze działa, na wydolność czy jak kto woli na kondycję, ale raczej masy na tym nie złapiesz. Możesz takie coś robić też w domu. Ja po pół godzinie takiego treningu wypijam 1.2L wody :D Opis tego co robię (wszystko ze sztangą albo gryfem łamanym, wszystko takie samo obciążenie):
- przysiady 10x
- Split squat left & right 10x (w internecie poszukaj co to jest)
- wyciskanie żołnierskie
- bajseps na tej samej sztandze lub gryfie łamanym
- trajseps -//-
To jest jeden obwód. Po każdym robisz 60 - 90 sek przerwy i go następny. Nie przesadzaj z kilogramami i zrób z 5-6 takich obwodów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Obwodówki i inne ćwiczenia tego typu (motoryka/siła), które obczaisz na youtube.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 623
Had dzięki za filmik na pewno się przyda...niestety co do twojego planu to nie posiadam sztangi więc będzie problem postaram się jakoś zamienić owe ćwiczenia by się uzupełniały ;] a zna ktoś może jeszcze jakiś dobry trening obwodowy pod K-1?;]]

Zmieniony przez - Krachu666 w dniu 2011-07-25 17:39:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




potrzebne jedynie piłka lekarska i drążek

Wygląda może całkiem spoko, ale hardkorowy zestawik to jest

wogóle to tu masz troche obwodówek z własnym ciałem

https://www.sfd.pl/TRENING_TYGODNIA__zebrane_treningi_wytrzymalosciowe-t564376.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Polecam interwałowe piekło Knife'a :) Google.

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 623
rakhu wielkie dzięki za filmik,na pewno się przyda ale nie mam piłki lekarskiej więc lipa ;// a co do tego linku co podałeś to jest to trening wytrzymałościowy na 34 tygodnie ??


ElboW- wpisałem w google interwałowe piekło Knife'a i nic mi nie wyszukało...chyba tego artykułu już nie ma ;]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
https://www.sfd.pl/Interwałowe_piekło__kondycja/wytrzymałość__tylko_dla_hardcore_owców.-t422188.html Panie, weź pan nie rób siary :P

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 623
Widzę że znalazłeś i co do tego to niby te skoki,sprawle oraz przysiady mają mnie zmęczyć ??;]] zobaczymy jutro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Haha, zobaczymy czy ci będzie tak do śmiechu jak będziesz to robił :P Tylko przeczytaj dokładnie jak to masz robić, żebyś potem mi tu nie pisał, że trening lajtowy

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
Zmieniony przez - Lissu w dniu 2011-07-27 00:01:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o porady dotyczące siłowni i połączenia jej z treningami do sportów walki

Następny temat

Wielkie czyszczenie magazynu przed nową dostawą towaru w FODShop.pl !!!!

WHEY premium