SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po przerwie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1086
Cześć!
Nie wiem, czy w dobrym dziale zamieściłem ten wątek, no ale zobaczymy ;p
Od około roku nie byłem na siłowni, przedtem ćwiczyłem około 6 miesięcy dosyć intensywnie.
Przez ten rok trochę tkanki tłuszczowej uzbierało mi się w dolnej partii brzucha i chcę to spalić.
Od nowego tygodnia zaczynam treningi i moje pytanie jest następujące:
Jak zrzucić ten tłuszcz z brzucha? Zastosować jakiś spalacz i ostro trenować, czy sam trening wystarczy? Trenować będę wszystkie partie ciała, do tego A6W i dwa razy w tygodniu bieganie.
Wzrost: 169
Waga: 60kg
Oczekuję na odpowiedź.
Pozdrawiam!

Pieprzyć to co o nas mówią jesteśmy ludźmi z pasją.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Hmm.. wzrost 169 i waga 60kg.. Coś mi się wydaje,że nie masz co redukować i po pierwsze redukujemy jak już mamy co redukować, nie masz mięśni, chcesz zrzucić tłuszcz z brzucha a to niestety tak nie działa.Jeżeli się redukujemy zrzucamy tłuszcz z całego ciała i na pewno mieśniom też się coś oberwie, więc jak chcesz wyglądać jak patyk to redukuj, jak chcesz coś osiągnąć to rób mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
j.w 60 kg nie wydaję mi się żebyś potrzebował redukcji- wykluczone. Nie ma miejscowego spalania tłuszczu. Zły dział.
a6w odpada

Czytaj https://www.sfd.pl/SIXPACK_,Aerobiczna_6_WEIDERA,_ABS_II,_8_MINUTE_ABS__PORADNIK_LATO.-t862414.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Daj ankiete dzialu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na brzuch

Następny temat

Ile muszę spalić? Zdjęcia

WHEY premium